Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 30, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Sekielski odchodzi z TVN

Tomasz Sekielski 30 marca złożył wypowiedzenie i rozstaje się z Grupą TVN.

Sam dziennikarz był w piątek nieosiągalny, ale informację o jego odejściu potwierdziły nam osoby z jego otoczenia. Tomasz Sekielski prowadzi w TVN 24 program "Czarno na białym", nadawany od stycznia ub.r. w dni powszednie o 20.25. – Nic o tym nie wiem – mówi szef TVN 24 Adam Pieczyński, pytany o odejście dziennikarza.
Tomasz Sekielski jest związany z Grupą TVN od powstania TVN i "Faktów" w 1997 roku. Przez kilka lat z Andrzejem Morozowskim prowadził w TVN program publicystyczny "Teraz my!".
Nieoficjalnie mówi się, że dziennikarz zwiąże się teraz z TVP 1. Dyrektor tej stacji Piotr Radziszewski (przed laty pracował z Sekielskim w TVN), odmawia jednak komentarza w tej sprawie.
Zgodnie z obowiązującymi w Grupie TVN zasadami Tomasza Sekielskiego po upływie okresu wypowiedzenia może jeszcze obowiązywać kilkumiesięczny zakaz konkurencji. (RUT)

(30.03.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.