Dział: RADIO

Dodano: Marzec 29, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prokuratura: prowadzący "Poranny WF" znieważyli Alvina Gajadhura

Fot. Michał Kołyga

Warszawska prokuratura postawiła Michałowi F., współprowadzącemu w Esce Rock ”Poranny WF”, zarzut znieważenia Alvina Gajadhura, rzecznika prasowego Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Prokurator Renata Mazur, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga, informuje, że podobny zarzut ma usłyszeć Kuba Wojewódzki, ale nie stawił się na wezwanie prokuratury.
Jak podał wczoraj serwis Sdp.pl, który poinformował o zarzutach, prokuratura prowadzi postępowanie na prywatny wniosek Gajadhura.
Michał F. podtrzymuje, że zarzuty są bezpodstawne. - Sąd rozstrzygnie, kto ma rację - mówi dziennikarz.
Agnieszka Korotyńska, specjalistka ds. PR w Grupie Radiowej Time, informuje, że nie ma planów zdjęcia z anteny programu ”Poranny WF”.
Sprawa dotyczy audycji wyemitowanej w Esce Rock 25 maja ub.r., w której dziennikarze żartowali z koloru skóry Alvina Gajadhura, rzecznika GITD. Karę na nadawcę stacji nałożyła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.