Dział: PRASA

Dodano: Marzec 16, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Stankiewicz odchodzi z "Newsweeka"

Andrzej Stankiewicz, dziennikarz tygodnika "Newsweek Polska" (Ringier Axel Springer Polska), rozstaje się z tytułem. Nie potwierdza jednak, że przechodzi do tygodnika "Wprost".

Dwa dni temu Stankiewicz złożył wypowiedzenie: - To był dla mnie trudny krok, ale nie mogłem postąpić inaczej - wyjaśnia. Platforma Mediowa Point Group poinformowała wczoraj w komunikacie, że Andrzej Stankiewicz dołączy do zespołu tygodnika "Wprost". Dziennikarz podkreśla jednak, że nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja. - Nie podpisałem jeszcze żadnej umowy o pracę. Nie wiem, jaka będzie moja przyszłość zawodowa - mówi tylko.
Stankiewicz pracował w tygodniku "Newsweek Polska" od 2007 roku. Wcześniej - od 1997 roku - był dziennikarzem "Rzeczpospolitej". (MW)

(16.03.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Marzec 16, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kongres Mediów Niezależnych w trosce o wolność słowa i rzetelność mediów

W maju w Warszawie odbędzie się Kongres Mediów Niezależnych - poinformował przewodniczący komitetu organizacyjnego kongresu Krzysztof Czabański. Kongres organizują m.in. "Gazeta Polska", Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy i Solidarni 2010.

Jak poinformował Czabański, w Kongresie mogą wziąć udział przedstawiciele wszystkich polskich inicjatyw medialnych z kraju i z zagranicy, "spełniających kryteria rzetelnego dziennikarstwa i etyki zawodowej mediów, niezależnie od ich statusu prawnego".
Kongres odbędzie 12 maja w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Warszawie. Jest organizowany "w trosce o wolność słowa w Polsce, pluralizm i rzetelność mediów". Zgłoszenia na kongres można nadsyłać do 30 kwietnia na adres: fmn.biuro@gmail.com.
W programie kongresu jest m.in. wykład ks. prof. Tadeusza Guza pt. "Media a chrześcijański system wartości" oraz przedstawienie projektu deklaracji programowej Kongresu Mediów Niezależnych.
W komitecie organizacyjnym Kongresu Mediów Niezależnych są: Niepoprawni.pl, Niezalezna.pl, wPolityce.pl, Freep.pl, Fronda.pl, Solidarni2010.pl, Razem.tv, Niepoprawne Radio PL, Jezus.FM, "Fronda", "Nowe Państwo", "Gazeta Polska", "Gazeta Polska Codziennie" oraz stowarzyszenia: Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy, Stowarzyszenie Solidarni 2010, Stowarzyszenie "Polska Jest Najważniejsza" i Federacja Mediów Niezależnych. (PAP)

(16.03.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.