Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 12, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Najbogatszy człowiek świata uruchomi telewizję internetową z Larry Kingiem

Meksykański miliarder Carlos Slim zapowiedział, że jeszcze w tym roku uruchomi telewizję internetową.

Projektem o nazwie Ora.tv kieruje Jon Housman, były szef działu inwestycji cyfrowych koncernu News Corp. Główną gwiazdą nowej telewizji będzie Larry King, który ma powrócić na ekrany z programem w formule zbliżonej do ”Larry King Live” (przez 25 lat prowadził go w CNN).
Ora.tv ma być dystrybuowana za pośrednictwem komputerów, smartfonów, telewizorów z dostępem do Internetu i tabletów. Strategicznym inwestorem projektu jest należący do Slima koncern telekomunikacyjny America Movil. (LL) 

(12.03.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.