Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 03, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kręcą w sieci, czyli ranking najzdolniejszych vlogerów

Kręcą w sieci, czyli ranking najzdolniejszych vlogerów

W marcowym wydaniu miesięcznika "Press" zamieszczamy ranking najzdolniejszych vlogerów i ich wideoblogów. Wygrali go Lekko Stronniczy.

Vlogi, czyli blogi internetowe z plikami filmowymi zamiast wpisów, wyrastają jak grzyby po deszczu, ale trudno ułożyć je w ranking. Tych z pomysłem, ciekawych, zaskakujących, rzetelnych i regularnie prowadzonych jest niewiele.
Po dyskusjach nad samą istotą wideobloga, jego tematyką, profesjonalizmem, zdolnościami i pomysłowością prowadzących, regularnością i wielkością oddziaływania naszym jurorom udało się wytypować do finałowej oceny 13 wideoblogów.
Do jury zaprosiliśmy: Marcina Barcińskiego (CEO NextWebMedia, Romka Łozińskiego (senior strategy consultant w K2), Karola Mąkosę (product manager Pudelek.tv), Przemysława Pająka (twórca bloga Spidersweb.pl) i Łukasza Skalika (kierownik działu Wp.tv i multimedialnego wsparcia portalu). Każdy z nich samodzielnie punktował vlogerów.
Najwięcej punktów zdobyli Lekko Stronniczy, którzy zdaniem jury oferują obraz niemal gotowy do emisji w telewizji. Ich program jest dynamiczny. Królują w nim lekkość i dowcip.
Na drugim miejscu znalazł się Kotlet.tv - profesjonalnie opracowany internetowy program kulinarny. Wszystko jest w nim pięknie opowiedziane i pokazane.
Trzecie miejsce zajęła królowa Internetu Baśka Blog/Baśka TiVi. To najpopularniejsza strona pod względem liczby odtworzeń vloga. Minusem jest niecenzuralny język, choć pani Basia wulgaryzmów używa z finezją.
Pełny ranking w marcowym "Press".

(03.03.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.