Dział: RADIO

Dodano: Luty 05, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Wawa w Szczecinie i Ostrołęce

Od marca Radio Wawa ma być dostępne w Szczecinie i Ostrołęce.

Ostateczna data uruchomienia emisji w tych miastach zależy od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Spółka International Communication, nadawca Radia Wawa, czeka na wydanie dokumentu koncesyjnego.
We wrześniu ub.r. Radio Wawa wygrało konkursy w obu miastach. Ma już postanowienie prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej o rezerwacji częstotliwości.
Radio Wawa w Szczecinie będzie emitować program na 93,2 MHz z nadajnika o mocy 2 kW, a w Ostrołęce – 90,3 MHz z mocą 0,2 kW.
Dziś Radio Wawa nadaje w Warszawie, we Wrocławiu, w Łodzi, Toruniu, Rzeszowie i Opolu. (KOZ)

(05.02.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.