Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 25, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jerzy Karwelis odchodzi z Ringier Axel Springer Polska

Jerzy Karwelis, ostatnio dyrektor sprzedaży w biurze reklamy Ringier Axel Springer Polska, odchodzi z wydawnictwa.

– Po ponad sześciu latach pracy w tej firmie złożyłem rezygnację – mówi Karwelis. Zaznacza, że nie ma jeszcze sprecyzowanych planów zawodowych. Wiadomo, że na stanowisku zastąpi go Mariusz Wąsiński, który sprawował do tej pory funkcję dyrektora biura reklamy magazynów.
Jerzy Karwelis jeszcze do Axel Springer Polska przyszedł w październiku 2005 roku. Początkowo był dyrektorem wydawniczym miesięcznika ”Forbes”, a później również tygodnika „Newsweek Polska”. Wcześniej był prezesem Vogel Burda Communications; pełnił również funkcję prezesa zarządu Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
Ringier Axel Springer Polska integruje biuro reklamy prasy codziennej i biuro reklamy magazynów. Małgorzata Cetera-Bulka, która do tej pory odpowiadała za sprzedaż reklamową w dziennikach, obejmie stanowisko szefa sprzedaży wszystkich tytułów prasowych wydawcy. Sprzedaż reklam w Internecie nadal będzie podlegać bezpośrednio Mariuszowi Wąsińskiemu.
Od początku roku prezesem Ringier Axel Springer Polska jest Edyta Sadowska.

SK

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.