Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Grudzień 05, 2011

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Wieczorek prowadzi firmę media relations

Pably to nowo powstała firma zajmująca się doradztwem media relations. Jej pomysłodawcą jest Paweł Wieczorek, wieloletni redaktor i szef działu Wydarzenia "Przekroju".

Pably zajmuje się kreowaniem strategii medialnych dla firm i organizacji. Doradza, jak nawiązywać oraz podtrzymywać skuteczne kontakty z mediami. Pably ma też organizować szkolenia oraz warsztaty z obszaru dziennikarstwa prasowego i internetowego. Za metodykę szkoleń odpowiada Marcelina Szumer, która pisała do "Metra", "Przekroju" i "Bluszcza".

SK

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Grudzień 06, 2011

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Labudda i Kaczmarek oficjalnie przejęły od Łaszyna kierowanie Eskadrą

Barbara Labudda zastąpiła Adama Łaszyna na stanowisku prezesa agencji public relations Eskadra Publica.

Labudda dotychczas była business development directorem agencji. Wiceprezesem agencji została Ewa Kaczmarek - dotychczas client service director. Labudda i Kaczmarek odkupiły udziały w agencji od Mateusza Zmyślonego i Sebastiana Oprządki. Oprócz nich udziałowcem agencji nadal jest Adam Łaszyn, prezes Alert Media Communications i MeritumLab.
– Od dwóch lat tak naprawdę to ja i Ewa zarządzamy agencją, więc nie jest to rewolucja, a uporządkowanie struktury po zakończeniu formalności związanych ze sprzedażą udziałów przez dwóch wspólników – mówi Barbara Labudda.
Agencję Eskadra Publica założyli w 2007 roku Adam Łaszyn, Sebastian Łuczak i Mateusz Zmyślony, a Sebastian Oprządka był jej udziałowcem. Agencja do końca 2009 roku była częścią Grupy Eskadra. Labudda i Kaczmarek pracują w agencji od samego początku, początkowo Labudda jako account manager, a Kaczmarek – senior account manager.

JS

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.