Dział: RADIO

Dodano: Listopad 21, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Terlikowski po-prowadzi program w Ra-diu Plus

Od dziś Tomasz Terlikowski, zastępca redaktora naczelnego tygodnika "Ozon", poprowadzi w sieci Radio Plus (Ad.point) wieczorny dwugodzinny blok publicystyczny.

Pasmo publicystyczne będzie nadawane w dni powszednie między 18 a 20. - Ma to być audycja o charakterze społeczno-religijnym, podsumowująca dzień. Tomasz Terlikowski będzie komentował z zaproszonym gościem i słuchaczami najważniejsze wydarzenia – mówi Piotr Łęgowski, dyrektor programowy sieci Radio Plus. Terlikowski będzie przygotowywał również codzienny poranny cykl "Patron Dnia" (dotychczas robił to Artur Moczarski, który odszedł do konkurencyjnej sieci Radio Vox FM). Tomasz Terlikowski nadal będzie pracował w "Ozonie". Wcześniej związany był m.in. z pismami "Fronda", "Nowe Państwo" i redakcją katolicką TVP.

(KRZ, 21.11.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.