Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 25, 2011

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Viva Polska po 11 latach kończy współpracę z Małgorzatą Halber

Małgorzata Halber, od 11 lat związana z Vivą Polska, nie będzie już prezenterką stacji.

- Stacja podziękowała mi za współpracę - tłumaczy "Presserwisowi" Halber. Karina Łudź, specjalistka ds. PR w MTV Networks Polska, zapowiada: – Na pewno będziemy zapraszać ją do naszych programów, na przykład w charakterze komentatora kolejnej edycji programu ”Kolejno odlicz”. Prowadzony ostatnio przez Halber program ”Viva Movie” znika z anteny, bo, jak podaje Karina Łudź, stacja chciała odświeżyć ramówkę i ”wyjść naprzeciw oczekiwaniom widzów, oferując im nowości”. Małgorzata Halber nadal jest współpracownikiem portalu T-Mobile Music. Pytana o plany zawodowe mówi: - Na razie cieszę się wakacjami, ale rozważam już kilka propozycji. Zanim trafiła do Vivy, prezenterka pracowała m.in. w Telewizji Polskiej i Rozgłośni Harcerskiej.

(KOZ, 25.08.2011)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 26, 2011

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany w zespole TVP Info

W zespole TVP Info zaszły zmiany wśród prowadzących, reporterów i wydawców. Pojawiły się nowe osoby.

Do prowadzących poranki dołączyli Agnieszka Górniakowska (wcześniej była związana z m.in. TVN 24 i TVN Warszawa) i Piotr Świąc (z TVP Gdańsk). Tylko w porannym paśmie pojawia się teraz Adrian Klarenbach (wcześniej prowadził też "Minęła dwudziesta"). Natomiast Danuta Holecka, Marek Czyż i Joanna Osińska zostali na stałe przypisani do pasma wieczornego. – Widz niekoniecznie chce te same twarze oglądać rano, w ciągu dnia i jeszcze wieczorem. Poza tym nie wszyscy nadają się do wszystkiego. Ten model pozwala maksymalnie wykorzystać umiejętności dziennikarzy – uzasadnia Jan Szul, dyrektor TVP Info. Głównymi komentatorami tematów zagranicznych są teraz Piotr Chęciński i Grzegorz Ślubowski. – Chciałbym, aby na ich widok widz od razu wiedział, że chodzi o tematy zagraniczne – mówi Szul. Do grona wydawców TVP Info dołączyła Agata Kochanowska (wcześniej wydawała "Dzień na żywo" w TVN 24). Na wydawców awansowali też: Iwona Darasz (była podwydawcą) i Kamil Kocbuch (dotychczas m.in. przygotowywał belki). Do grafiku wydawców wrócił również Rafał Jas (wydaje też "Wiadomości" TVP 1). Pracę w TVP Info podjął na nowo także reporter Jarosław Olechowski. Do działu zagranicznego przeszła zaś reporterka Katarzyna Kowalska (wcześniej pracowała w innych działach, zaczynała w redakcji rolnej).

(RUT, 26.08.2011)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.