Dział: PERSONALIA

Dodano: Marzec 16, 2011

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Chmiel został wicenaczelnym PAP Foto

Maciej Chmiel został zastępcą redaktora naczelnego PAP Foto.

To nowe stanowisko w redakcji PAP Foto (oddział Polskiej Agencji Prasowej). Chmiel swoje nowe obowiązki będzie łączył z dotychczasową funkcją szefa Codziennego Serwisu Fotograficznego. W PAP Foto zmienił się też kierownik działu sprzedaży. Od marca jest nim Marcin Ochoński, który od ponad 10 lat związany jest z branżą fotograficzną. W przeszłości pracował na stanowisku fotoedytora w londyńskim wydawnictwie TNT Publishing oraz w agencjach fotograficznych Action Images oraz Photospoland. Zastąpił Michała Milewskiego, który odszedł z agencji. 

(SK, 16.03.2011)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PERSONALIA

Dodano: Marzec 17, 2011

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany w radzie nadzorczej IAB Polska

Jacek Makowski został przewodniczącym rady nadzorczej Związku Pracodawców Branży Internetowej Interactive Advertising Bureau Polska. Wiceprzewodniczącymi są Marcin Woźniak i Maciej Kossowski.

Jacek Makowski jest dyrektorem marketingu i sprzedaży online w Ringier Axel Springer Polska. W poprzedniej kadencji w radzie nadzorczej IAB Polska był wiceprzewodniczącym. Maciej Kossowski, dyrektor pionu sprzedaży usług marketingowych Grupy Onet.pl SA, dotychczas pełnił funkcję przewodniczącego rady. Marcin Woźniak, prezes zarządu ARBOmedia Polska, w poprzedniej kadencji rady również pełnił funkcję wiceprzewodniczącego. "Będziemy się zajmować nie tylko rozwijaniem rynku reklamy internetowej, ale także nowymi zadaniami, np. zmianami legislacyjnymi dotyczącymi branży, rozwijającym się rynkiem mobile czy reprezentacją rozproszonego rynku e-commerce" – zapowiada w przesłanym do mediów komunikacie Jacek Makowski. Rada nadzorcza IAB Polska składa się z 11 przedstawicieli firm będących członkami zwyczajnymi IAB Polska.

(RYD, 17.03.2011)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.