Reporterzy "Dziennika Wschodniego" przed sądem za prowokację dziennikarską
09.09.2010, 08:29
Dwójkę reporterów "Dziennika Wschodniego" (Media Regionalne) straż miejska w Lublinie obwiniła o picie alkoholu w miejscu publicznym i wywołanie zgorszenia. Dziennikarze bronią się, że to była prowokacja dziennikarska.
(RH, 09.09.2010)
* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter










