Dział: PERSONALIA

Dodano: Październik 13, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wymiana kierowników w Radiu Łódź

Zarząd Polskiego Radia Łódź zmienił kierowników dwóch działów, uznając, że nowi lepiej będą realizować założenia programowe. Działem muzycznym kieruje Marcin Tercjak, a działem publicystyki - Barbara Wiśniewska.

Marcin Tercjak zastąpił Jana Targowskiego. Nowy kierownik jest dziennikarzem muzycznym Radia Łódź od dziesięciu lat, zajmuje się również kinem. Targowski pozostanie w dziale muzycznym. Z kolei Barbara Wiśniewska zastąpiła Romę Leszczyńską. Wiśniewska pracuje w Radiu Łódź od połowy lat 80., była już szefową działu miejskiego i działu publicystyki. Leszczyńska, reportażystka Radia Łódź z kilkunastoletnim doświadczeniem, wraca do działu miejskiego. Zarząd mianował nowych kierowników na wniosek Małgorzaty Warzechy, która od początku miesiąca pełni funkcję koordynatora programowego (nowe stanowisko w strukturach rozgłośni). – Zarząd uznał, że nowi kierownicy będą lepiej realizować założenia programowe rozgłośni – tłumaczy zmiany kadrowe prezes Radia Łódź Krzysztof Sadowski.

(KC, 13.10.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.