Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 28, 2010

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Największe telewizje wysyłają dziennikarzy do Vancouver

Obok najliczniejszej, 30-osobowej ekipy TVP do Kanady pojadą też korespondenci innych polskich telewizji.

Z TVN 24 relacjonować igrzyska pojedzie Paweł Łukasik, a z nSportu - Marcin Majewski. Dla ”Faktów” TVN relacje z igrzysk ma przygotowywać amerykański korespondent Marcin Wrona. TVN News & Services Agency przygotuje w Vancouver studio, z którego relacje na żywo nadawać będą mogli nie tylko dziennikarze TVN, ale i innych telewizji. Z łączy światłowodowych korzystać ma m.in. Orange Sport. Poza tym w specjalnym serwisie będą umieszczane produkowane przez ekipy nSportu, TVN 24 i ”Faktów” TVN materiały wideo, które będą mogły kupować polskie redakcje. Ekipa agencji - łącznie z reporterami nSportu, TVN 24 i ”Faktów” – ma liczyć 10 osób. Relacje dla Polsat News i ”Wydarzeń” Polsatu będzie robić Zuzanna Falzmann, korespondentka kanałów w USA. Wysłannikiem Orange Sport i Orange Sport Info do Vancouver ma być Artur Kulikowski.

(KOZ, 28.01.2010)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 29, 2010

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

”66 niezapomnianych piosenek zagranicznych” wiosną w TVN Style

TVN Style przygotowuje kolejny program z cyklu ”Niezapomniane...” – tym razem poświęcony piosenkom zagranicznym.

”66 niezapomnianych piosenek zagranicznych” trafi do ramówki stacji prawdopodobnie pod koniec marca br. Znane osoby będą komentować utwory zagranicznych artystów. TVN Style w tym cyklu pokazał dotąd m.in. ”66 niezapomnianych scen filmowych”, ”33 niezapomniane metamorfozy” i ”66 niezapomnianych programów telewizyjnych”.

(KOZ, 29.01.2010)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.