Ambasador Ukrainy krytykuje Kanał Zero  |  Do TVP Info powróci program  |  Ukraińskie media szeroko komentują odebranie Zełenskiemu Orderu Orła Białego  |  Odejście z Papaya Films  |  Widownia magazynu motoryzacyjnego TVP 2  |  Nowa produkcja TVP VOD  |  Kanał TBN Polska  |  Miesięcznik "Elle" podrożał  |  Finanse właściciela Radia Strefa FM  |  TTcomm zakończył rok z 401 tys. zł zysku  |  WP Holding ma nową strategię  |  Serwis Sportowy Poznań przejęty  |  Berlin-Chemie wybiera agencję  |  Insignia kończy repozycjonowanie i zmienia strukturę  |  Euvic Media i Aplan Media wygrały przetarg  |  Małopolska szuka agencji  |  Tomasz Fornal w kampanii  |  Head of performance w Harbingers  |  oLive media  |  Fakro oficjalnym partnerem PZPN  |  Disney uruchomił interaktywną platformę ESPN Fan House  |  Większość Brytyjczyków chce podniesienia podatków dla big techów  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 39 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Ambasador Ukrainy krytykuje Kanał Zero  |  Do TVP Info powróci program  |  Ukraińskie media szeroko komentują odebranie Zełenskiemu Orderu Orła Białego  |  Odejście z Papaya Films  |  Widownia magazynu motoryzacyjnego TVP 2  |  Nowa produkcja TVP VOD  |  Kanał TBN Polska  |  Miesięcznik "Elle" podrożał  |  Finanse właściciela Radia Strefa FM  |  TTcomm zakończył rok z 401 tys. zł zysku  |  WP Holding ma nową strategię  |  Serwis Sportowy Poznań przejęty  |  Berlin-Chemie wybiera agencję  |  Insignia kończy repozycjonowanie i zmienia strukturę  |  Euvic Media i Aplan Media wygrały przetarg  |  Małopolska szuka agencji  |  Tomasz Fornal w kampanii  |  Head of performance w Harbingers  |  oLive media  |  Fakro oficjalnym partnerem PZPN  |  Disney uruchomił interaktywną platformę ESPN Fan House  |  Większość Brytyjczyków chce podniesienia podatków dla big techów  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 39 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Ambasador Ukrainy krytykuje Kanał Zero  |  Do TVP Info powróci program  |  Ukraińskie media szeroko komentują odebranie Zełenskiemu Orderu Orła Białego  |  Odejście z Papaya Films  |  Widownia magazynu motoryzacyjnego TVP 2  |  Nowa produkcja TVP VOD  |  Kanał TBN Polska  |  Miesięcznik "Elle" podrożał  |  Finanse właściciela Radia Strefa FM  |  TTcomm zakończył rok z 401 tys. zł zysku  |  WP Holding ma nową strategię  |  Serwis Sportowy Poznań przejęty  |  Berlin-Chemie wybiera agencję  |  Insignia kończy repozycjonowanie i zmienia strukturę  |  Euvic Media i Aplan Media wygrały przetarg  |  Małopolska szuka agencji  |  Tomasz Fornal w kampanii  |  Head of performance w Harbingers  |  oLive media  |  Fakro oficjalnym partnerem PZPN  |  Disney uruchomił interaktywną platformę ESPN Fan House  |  Większość Brytyjczyków chce podniesienia podatków dla big techów  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 39 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 25, 2010

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Z początkiem lutego kończy się współpraca Marka
Niedźwieckiego z Radiem Złote Przeboje (Agora SA).
Wróci on na antenę Programu III Polskiego Radia.

Marek Niedźwiecki rozpoczął pracę w Radiu Złote Przeboje w grudniu 2007 roku - wcześniej odszedł z Programu III Polskiego Radia, z którym był związany przez większość swojej kariery. Dyrektor Trójki Jacek Sobala wiadomości o powrocie Niedźwieckiego nie potwierdza. – Będzie oficjalny komunikat – zapowiada. Jego poprzedniczka na stanowisku dyrektora stacji (do końca grudnia ub.r.) też nic nie chce powiedzieć na temat powrotu Niedźwieckiego, ale przyznaje: - O jego powrót zabiegałam od marca ubiegłego roku. Sam Niedźwiecki powiedział "Gazecie Wyborczej", że do Trójki wraca 1 kwietnia br. Agora obecność Niedźwieckiego wykorzystywała do promocji stacji Złote Przeboje. Był on twarzą trzech kampanii reklamowych stacji. Prowadził w rozgłośni piątkową listę przebojów. Wszystkie wprowadzane przez niego zmiany programowe miały na celu poszerzenie grupy odbiorców Radia Złote Przeboje o młodszych słuchaczy. "Jesteśmy zadowoleni z efektów podjętych działań: zasięg dzienny Złotych Przebojów w czwartym kwartale 2009 roku wzrósł w stosunku do czwartego kwartału 2007 roku do 5 proc., czyli o 0,5 pkt proc. Szczególnie cieszy nas, że w grupie wiekowej 20-30 lat, zasięg dzienny Radia Złote Przeboje wzrósł aż o 25%" informuje w komunikacie prasowym Adam Fijałkowski, dyrektor ds. promocji i programu Grupy Radiowej Agory. Piątkową listę przebojów stacji będzie prowadził Piotr Sworakowski.

(GK, RUT, 25.01.2010)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.