Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 15, 2010

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mecze polskich szczypiornistów w otwartym Polsacie

Polsat na pięciu antenach relacjonować będzie mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn, które rozpoczną się we wtorek w Austrii.

Wszystkie spotkania zobaczyć będzie można w Polsacie Sport, Polsacie Sport HD i Polsacie Sport Extra, a mecze Polaków dodatkowo trafią na antenę otwartą Polsatu i Polsatu HD. Pierwsze spotkanie polscy szczypiorniści rozegrają we wtorek z drużyną Niemiec. W środę zmierzą się ze Szwecją, a w piątek ze Słowenią. Mecze Polaków skomentuje Tomasz Włodarczyk, a pozostałe spotkania Przemysław Pełka i Marcin Muras. Gospodarzami w studia będą Jerzy Mielewski i Krzysztof Wanio, reporterem na miejscu – Szymon Rojek. Mistrzostwa potrwają do końca stycznia.

(KOZ, 15.01.2010)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 15, 2010

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zarząd TVP ma zbadać, czy w budynku telewizji jest podsłuch

Krystyna Mokrosińska zwróciła się do prezesa TVP o wyjaśnienie, czy w nowej siedzibie telewizji pracownicy są podsłuchiwani.

Mokrosińska, dziennikarka redakcji dokumentu TVP 2 i prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, wystąpiła z takim wnioskiem po tym, co usłyszała od dwóch swoich koleżanek. Twierdzą one, że do ich rozmowy prowadzonej w windzie, w której nikogo poza nimi nie było, włączył się ktoś trzeci. Gdy jedna powiedziała: ”I było rzucanie mięsem…”, w windzie rozległ się męski głos: ”Jakim mięsem?”. – Koleżanki omawiały sprawę, która mnie dotyczyła – opowiada ”Presserwisowi” Mokrosińska. – Jeśli jesteśmy podsłuchiwani, to skandal. Zwróciłam się już do prezesa TVP z prośbą o wyjaśnienie, czy w siedzibie telewizji są podsłuchy. Być może ten incydent był przypadkowy, ale trzeba to sprawdzić – dodaje. – Zbadamy sprawę – zapewnia rzecznik prasowy TVP Stanisław Wojtera. Jego zdaniem włączenie się męskiego głosu do rozmowy w windzie mogło być przypadkowe. Przyciski alarmowe działają tam bowiem jak domofon – łączą z pracownikami ochrony.

(RUT, 15.01.2010)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.