Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 15, 2010

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Misja specjalna" wraca do TVP 1

Magazyn śledczy "Misja specjalna" wraca do TVP 1 – dowiedział się "Presserwis".

Ma być emitowany od 3 lutego, w środy wieczorem. ”Misja specjalna” (autorką programu jest Anita Gargas, która w grudniu ub.r. wróciła do TVP 1, zostając zastępcą dyrektora anteny ds. publicystyki) była nadawana od września 2006 roku do marca ub.r. ”Misję specjalną” zdjął z anteny były p.o. prezes TVP Piotr Farfał ze względu na ”wyczerpanie się jej formuły”. Program oglądało średnio 1,44 mln widzów (dane AGB Nielsen Media Research).

(RUT, 15.01.2010)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 15, 2010

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mecze polskich szczypiornistów w otwartym Polsacie

Polsat na pięciu antenach relacjonować będzie mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn, które rozpoczną się we wtorek w Austrii.

Wszystkie spotkania zobaczyć będzie można w Polsacie Sport, Polsacie Sport HD i Polsacie Sport Extra, a mecze Polaków dodatkowo trafią na antenę otwartą Polsatu i Polsatu HD. Pierwsze spotkanie polscy szczypiorniści rozegrają we wtorek z drużyną Niemiec. W środę zmierzą się ze Szwecją, a w piątek ze Słowenią. Mecze Polaków skomentuje Tomasz Włodarczyk, a pozostałe spotkania Przemysław Pełka i Marcin Muras. Gospodarzami w studia będą Jerzy Mielewski i Krzysztof Wanio, reporterem na miejscu – Szymon Rojek. Mistrzostwa potrwają do końca stycznia.

(KOZ, 15.01.2010)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.