Ambasador Ukrainy krytykuje Kanał Zero  |  Do TVP Info powróci program  |  Ukraińskie media szeroko komentują odebranie Zełenskiemu Orderu Orła Białego  |  Odejście z Papaya Films  |  Widownia magazynu motoryzacyjnego TVP 2  |  Nowa produkcja TVP VOD  |  Kanał TBN Polska  |  Miesięcznik "Elle" podrożał  |  Finanse właściciela Radia Strefa FM  |  TTcomm zakończył rok z 401 tys. zł zysku  |  WP Holding ma nową strategię  |  Serwis Sportowy Poznań przejęty  |  Berlin-Chemie wybiera agencję  |  Insignia kończy repozycjonowanie i zmienia strukturę  |  Euvic Media i Aplan Media wygrały przetarg  |  Małopolska szuka agencji  |  Tomasz Fornal w kampanii  |  Head of performance w Harbingers  |  oLive media  |  Fakro oficjalnym partnerem PZPN  |  Disney uruchomił interaktywną platformę ESPN Fan House  |  Większość Brytyjczyków chce podniesienia podatków dla big techów  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 39 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Ambasador Ukrainy krytykuje Kanał Zero  |  Do TVP Info powróci program  |  Ukraińskie media szeroko komentują odebranie Zełenskiemu Orderu Orła Białego  |  Odejście z Papaya Films  |  Widownia magazynu motoryzacyjnego TVP 2  |  Nowa produkcja TVP VOD  |  Kanał TBN Polska  |  Miesięcznik "Elle" podrożał  |  Finanse właściciela Radia Strefa FM  |  TTcomm zakończył rok z 401 tys. zł zysku  |  WP Holding ma nową strategię  |  Serwis Sportowy Poznań przejęty  |  Berlin-Chemie wybiera agencję  |  Insignia kończy repozycjonowanie i zmienia strukturę  |  Euvic Media i Aplan Media wygrały przetarg  |  Małopolska szuka agencji  |  Tomasz Fornal w kampanii  |  Head of performance w Harbingers  |  oLive media  |  Fakro oficjalnym partnerem PZPN  |  Disney uruchomił interaktywną platformę ESPN Fan House  |  Większość Brytyjczyków chce podniesienia podatków dla big techów  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 39 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Ambasador Ukrainy krytykuje Kanał Zero  |  Do TVP Info powróci program  |  Ukraińskie media szeroko komentują odebranie Zełenskiemu Orderu Orła Białego  |  Odejście z Papaya Films  |  Widownia magazynu motoryzacyjnego TVP 2  |  Nowa produkcja TVP VOD  |  Kanał TBN Polska  |  Miesięcznik "Elle" podrożał  |  Finanse właściciela Radia Strefa FM  |  TTcomm zakończył rok z 401 tys. zł zysku  |  WP Holding ma nową strategię  |  Serwis Sportowy Poznań przejęty  |  Berlin-Chemie wybiera agencję  |  Insignia kończy repozycjonowanie i zmienia strukturę  |  Euvic Media i Aplan Media wygrały przetarg  |  Małopolska szuka agencji  |  Tomasz Fornal w kampanii  |  Head of performance w Harbingers  |  oLive media  |  Fakro oficjalnym partnerem PZPN  |  Disney uruchomił interaktywną platformę ESPN Fan House  |  Większość Brytyjczyków chce podniesienia podatków dla big techów  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 39 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 29, 2009

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sobala zastąpił Jethon na stanowisku dyrektora Trójki

Magdalena Jethon została dziś odwołana ze stanowiska dyrektor Programu III Polskiego Radia. Zastąpił ją Jacek Sobala.

– Zadzwonił do mnie Paweł Majcher (członek zarządu Polskiego Radia – przyp. red.) i poinformował, że zostałam odwołana. Nie podał mi żadnego powodu – mówi Jethon. – Od pana Majchera usłyszałam, że zarząd mnie ceni i ma nadzieje, że nadal będziemy współpracować. Ja także nadal chciałabym pracować w Trójce, z którą związana jestem od ponad 30 lat – opowiada. Jednocześnie dodaje: – Zostałam odwołana w momencie, kiedy rosła nam słuchalność, a zbiórka pieniędzy na rzecz Programu III odniosła sukces. Magdalena Jethon była dyrektorem programu III Polskiego Radia od końca lutego br. Wówczas zastąpiła Krzysztofa Skowrońskiego. Jethon z Polskim Radiem związana jest od 1977 roku, kiedy trafiła do Trójki. Pracowała w niej do 2006 roku. Odeszła po ostrym konflikcie ze Skowrońskim. Od 2007 roku była kierownikiem redakcji Radia Bis, a potem przez półtora roku szefową redakcji kultury, nauki i rozrywki Programu I. W styczniu z tego stanowiska odwołał ją ówczesny dyrektor Jedynki Wincenty Pipka. Jacek Sobala od maja 2007 roku do listopada ub.r. był szefem Programu I Polskiego Radia. Wcześniej kierował Radiem Bis (dziś Radio Euro). Pracował też w telewizji Puls, Radiu PiN i Tok FM.

(KOZ, 29.12.2009)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.