Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 27, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

”Dziennik Zachodni” z kolej-nym tygodnikiem powiatowym

W piątki ”Dziennik Zachodni” (Polskapresse) ukazuje się już z 24 tygodnikami powiatowymi, a na październik planowany jest kolejny.

Od 23 września do piątkowych wydań ”Dziennika Zachodniego” dołączany jest ”Dziennik Zachodni Dąbrowa Górnicza” (powstaje w sosnowieckim oddziale gazety). To już 24. tygodnik powiatowy dokładany do ”DZ”. Z kolei 7 października zostanie wprowadzony także ”Dziennik Zachodni Bytom” (redaguje go redakcja oddziału ”DZ” w Bytomiu). Gazeta już promuje dodatek dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej (na plakatach i banerach ustawionych w centrum miasta), a wkrótce ruszy podobna promocja nowego dodatku w Bytomiu. Do wszystkich gospodarstw domowych w tych miastach zostaną wysłane ulotki reklamujące dodatki. Kampania realizowana jest pod hasłem ”`Dziennik Zachodni` tylko o Twoim mieście”. Średnia sprzedaż ”DZ” w okresie styczeń-lipiec br. wyniosła 102 476 egz. (dane ZKDP).

(GK, 27.09.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.