Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 19, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

E_Misja przygotowała akcję ”Galeria Sanpolu”

Poznańska agencja reklamowa E_Misja przygotowała dla dystrybutora wyposażenia łazienek spółki Sanpol akcję promocyjną ”Galeria Sanpolu".

Galeria wydruków w formacie B1 zawierających zdjęcia produktów dystrybuowanych przez Sanpol pojawiła się w centrach handlowych na terenie Poznania, Wrocławia, Piły i Białegostoku. Wsparciem dla galerii zdjęć są spoty reklamowe emitowane na ekranach LCD w sieci marketów Piotr i Paweł oraz na stacjach benzynowych Conoco Jet. Akcja potrwa do 30 października.

(KRZ, 19.09.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.