Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 19, 2009

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kukiz i Horodniczy poprowadzą program publicystyczny w TVP 1

W jesiennej ramówce Programu 1 Telewizji Polskiej zadebiutuje program publicystyczny "Koniec końców". Poprowadzą go redaktor naczelny kwartalnika "44 / Czterdzieści i Cztery" Marek Horodniczy i lider zespołu Piersi Paweł Kukiz.

Ekipa programu przygotowuje już pierwsze odcinki. Reżyserem jest Maciej Stanecki, producentem Rafał Porzeziński, a scenarzystą Filip Memches. Program będzie nadawany od 10 września br. w czwartki o 22.45, po ”Sprawie dla reportera” Elżbiety Jaworowicz.

(RUT, 19.08.2009)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 19, 2009

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN obniża ceny reklam – średnio o 10 proc.

We wrześniowym cenniku czasu reklamowego TVN-u średnia cena jest o 10 proc. niższa niż rok temu.

Stacja rozpoczęła wczoraj sprzedaż reklam na przyszły miesiąc. Najdroższe są spoty przy programie rozrywkowym ”Mam talent”, który będzie emitowany w sobotnie wieczory – ich ceny dochodzą do 77,8 tys. zł za 30 sekund (bez rabatu). To o 18 proc. więcej, niż spoty przy tym programie kosztowały rok temu. W ub.r. najdroższy w TVN-ie był niedzielny show ”Taniec z gwiazdami” – 77,7 tys. zł. Tydzień temu sprzedaż czasu na wrzesień rozpoczęło biuro reklamy Telewizji Polskiej. Średnia cena w ciągu całej doby pozostała tam na poziomie z ub.r. Natomiast średnia cena w prime time wzrosła o ok. 4 proc.

(RUT, 19.08.2009)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.