Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 15, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lis w roli komentatora politycznego ”Wydarzeń”

Tomasz Lis: Zobaczymy, jak przyjmą to widzowie (fot. archiwum Polsat)

Tomasz Lis, członek zarządu ds. programowych telewizji Polsat, wystąpił wczoraj w ”Wydarzeniach” w roli komentatora politycznego. Zapowiada podawanie takich komentarzy w Polsacie podczas kampanii prezydenckiej.

Lis pojawił się w ”Wydarzeniach” tuż przed godz. 19, łączyła się z nim prowadząca serwis Hanna Smoktunowicz. Mówił m.in. o wczorajszej rezygnacji Włodzimierza Cimoszewicza z udziału w wyborach prezydenckich oraz skomentował, jaki to może mieć wpływ na wyniki wyborcze innych kandydatów. - Od 15 lat w żadnej telewizji dziennikarz w serwisie informacyjnym nie komentował bieżących wydarzeń politycznych. My jesteśmy pierwsi, zobaczymy, jak przyjmą to widzowie – mówił Tomasz Lis. Mówił od około 18.59 do mniej więcej 19.03. O godz. 19 ruszają ”Fakty” w TVN. Zapytaliśmy, czy porę wybrano specjalnie. - Tak wyszło z układu spiegla. Nie miało to nic wspólnego z godziną emisji "Faktów". Dopiero gdy skończyłem mówić, zorientowałem się, która to godzina – twierdzi Lis.

(MS, 15.09.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.