Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 30, 2009

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W lipcu "Fakty" prawie dogoniły "Wiadomości"

W lipcu z głównych informacyjnych programów telewizyjnych tylko "Wiadomości" TVP 1 straciły widzów, pozostałe - zyskały.

Z danych AGB Nielsen Media Research za okres 1-28 lipca wynika, że główny serwis TVP 1 oglądało średnio 3,1 mln osób - o 240 tys. mniej niż w tym okresie ub.r. I choć ”Wiadomości” zachowały pozycję lidera, ich przewaga nad ”Faktami” TVN-u znacząco zmalała: w ub.r. miały o 560 tys. widzów więcej od konkurenta, w br. – tylko o 100 tys., bo ”Fakty” gromadziły średnio 3 mln osób (220 tys. więcej niż w ub.r.). ”Wydarzenia” Polsatu śledziło w lipcu 1,64 mln widzów (wzrost o 60 tys.). Natomiast emitowaną o 22.45 ”Panoramę” w TVP 2 oglądało średnio 1,63 mln - program ten potroił widownię w stosunku do ub.r., kiedy był nadawany o północy.

(RUT, 30.07.2009)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.