Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 23, 2009

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Kawa czy herbata?" z wakacyjnymi wydaniami z całej Polski

Kilkanaście miejscowości odwiedzi podczas wakacji ekipa "Kawy czy herbaty?", programu
śniadaniowego TVP 1.

Trasa rozpocznie się 25 czerwca od Mikołajek. Następne wydania będą ze Szczecinka, Kołobrzegu, Gdyni, Ełku, Leśniowa, Rabki, Gostynina, Szczucina, Białegostoku, Rzeszowa i Zabrza. Trwają negocjacje z kolejnymi miastami, w których może zagościć program. Wakacyjne wydania będą prowadzili Iwona Schymalla, Agnieszka Szulim-Badziak, Paulina Chylewska, Paweł Pochwała, Radek Brzózka i Marek Zając. W tym roku ”Kawa czy herbata?” znów nawiązała współpracę z ”Latem z radiem” Programu I Polskiego Radia. Słuchacze i telewidzowie wybiorą wspólnie przebój lata.

(KRZ, 23.06.2009)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 23, 2009

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

1,8 mln widzów teleturnieju "Dzieciaki górą" w TVP 2

Teleturniej "Dzieciaki górą" przyciągał do TVP 2 średnio 1,8 mln widzów. W czasie jego emisji Dwójka przegrywała z konkurencją.

Wiosenna edycja programu była nadawana od 6 marca do 19 czerwca w piątki o godz. 19.10. Dwójkę wybierało średnio 14,4 proc. widzów mających w tym czasie włączone telewizory. Liderem pasma był TVN z udziałem 23,8 proc. Trochę mniej – 22,9 proc. – widzów wybierało Jedynkę. Udział Polsatu wynosił zaś 16,8 proc. Lepsze wyniki teleturniej ”Dzieciaki górą” miał w pierwszym sezonie, jesienią ub.r. – gromadził wtedy 2,2 mln widzów, co dawało 16,30 proc. udziału w rynku. Ze sprzedaży reklam przy programie Dwójka uzyskała 3,6 mln zł (wpływy cennikowe, bez rabatów). W maju Telewizja Polska rozwiązała kontrakt z prowadzącym ”Dzieciaki górą” Tomaszem Kammelem. Nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja w sprawie przyszłości programu. Dane: AGB Nielsen Media Research.

(TK, 23.06.2009)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.