Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 22, 2009

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szukalska zwyciężczynią Silesia Press

Izabela Szukalska, dziennikarka Redakcji Form Dokumentalnych TVP 1, zwyciężyła w regionalnym konkursie dziennikarskim Silesia Press.

Została nagrodzona za reportaż ”Biała koszula” przedstawiający historię małżeństwa mieszkającego w przyczepie obok wysypiska śmieci. W kategorii Debiut roku nagrodę przyznano dziennikarzowi sportowemu Wojciechowi Kani z Telewizji Silesia. Równorzędne drugie miejsca w konkursie zajęli: Małgorzata Goślińska i Tomasz Haładaj z ”Gazety Wyborczej” za tekst ”Dworzec PKP miejsce nie po kolei”, Barbara Gruszka- Zych z ”Gościa Niedzielnego” za reportaż ”Co widziały moje oczy” (o zmarłym niedawno więźniu obozu koncentracyjnego Henryku Mandelbaumie) oraz Jadwiga Woźnikowska i Wojciech Skowroński z Polskiego Radia Katowice za reportaż ”Portret rodziny we wnętrzu” (o członkach rodziny tragicznie zmarłej Barbary Blidy). Trzecie miejsca przyznano: Barbarze Sikorze (”Tydzień w Jaworznie”), Grażynie Kuźnik (”Polska Dziennik Zachodni”) i Annie Dudzińskiej (Polskie Radio Katowice). W konkursie zorganizowanym po raz czwarty przez stowarzyszenie Media dla Integracji Europejskiej, którego członkami są dziennikarze i byli dziennikarze regionu śląskiego, oceniono blisko 200 materiałów.

(MW, 22.06.2009)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.