Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 22, 2009

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szukalska zwyciężczynią Silesia Press

Izabela Szukalska, dziennikarka Redakcji Form Dokumentalnych TVP 1, zwyciężyła w regionalnym konkursie dziennikarskim Silesia Press.

Została nagrodzona za reportaż ”Biała koszula” przedstawiający historię małżeństwa mieszkającego w przyczepie obok wysypiska śmieci. W kategorii Debiut roku nagrodę przyznano dziennikarzowi sportowemu Wojciechowi Kani z Telewizji Silesia. Równorzędne drugie miejsca w konkursie zajęli: Małgorzata Goślińska i Tomasz Haładaj z ”Gazety Wyborczej” za tekst ”Dworzec PKP miejsce nie po kolei”, Barbara Gruszka- Zych z ”Gościa Niedzielnego” za reportaż ”Co widziały moje oczy” (o zmarłym niedawno więźniu obozu koncentracyjnego Henryku Mandelbaumie) oraz Jadwiga Woźnikowska i Wojciech Skowroński z Polskiego Radia Katowice za reportaż ”Portret rodziny we wnętrzu” (o członkach rodziny tragicznie zmarłej Barbary Blidy). Trzecie miejsca przyznano: Barbarze Sikorze (”Tydzień w Jaworznie”), Grażynie Kuźnik (”Polska Dziennik Zachodni”) i Annie Dudzińskiej (Polskie Radio Katowice). W konkursie zorganizowanym po raz czwarty przez stowarzyszenie Media dla Integracji Europejskiej, którego członkami są dziennikarze i byli dziennikarze regionu śląskiego, oceniono blisko 200 materiałów.

(MW, 22.06.2009)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 23, 2009

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Kawa czy herbata?" z wakacyjnymi wydaniami z całej Polski

Kilkanaście miejscowości odwiedzi podczas wakacji ekipa "Kawy czy herbaty?", programu
śniadaniowego TVP 1.

Trasa rozpocznie się 25 czerwca od Mikołajek. Następne wydania będą ze Szczecinka, Kołobrzegu, Gdyni, Ełku, Leśniowa, Rabki, Gostynina, Szczucina, Białegostoku, Rzeszowa i Zabrza. Trwają negocjacje z kolejnymi miastami, w których może zagościć program. Wakacyjne wydania będą prowadzili Iwona Schymalla, Agnieszka Szulim-Badziak, Paulina Chylewska, Paweł Pochwała, Radek Brzózka i Marek Zając. W tym roku ”Kawa czy herbata?” znów nawiązała współpracę z ”Latem z radiem” Programu I Polskiego Radia. Słuchacze i telewidzowie wybiorą wspólnie przebój lata.

(KRZ, 23.06.2009)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.