Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 05, 2008

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serwis dla pokerzystów klientem butiku Pompidou

Butik Pompidou rozpoczął współpracę z największym serwisem pokerowym na świecie - PokerStars.com. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Do zadań Pompidou należy pełna obsługa kreatywna marki. W pierwszej kolejności butik odpowiada za stworzenie kampanii wizerunkowej na stronie internetowej. Jedną z twarzy kampanii będzie Marcin Horecki, najbardziej utytułowany polski pokerzysta, zdobywca trzeciego miejsca podczas European Poker Tour w Londynie i największej wygranej w historii polskiego pokera - ponad 1 mln zł. PokerStars.com to największy serwis pokerowy na świecie, gdzie gra ponad 16 mln osób.

(DOK, 05.12.2008)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.