Dział: PERSONALIA

Dodano: Maj 09, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ziółkowski oficjalnie szefem sportu w TVP 2

Tomasz Ziółkowski, dziennikarz Programu III Polskiego Radia, został oficjalnie szefem redakcji sportowej TVP 2. Jego zastępcą mianowano Marcina Jedlińskiego, który przed kilkoma tygodniami przyszedł do TVP z Radia Zet.

O planach mianowania Ziółkowskiego szefem sportu w Dwójce pisaliśmy w ”Presserwisie” już w listopadzie ub.r. Ziółkowski prowadzi obecnie w TVP 1 sportowy program publicystyczny. – Zamierzam stworzyć nową, atrakcyjną dla widza jakość pokazywania sportu w telewizji, odpowiadającą wymogom współczesnego rynku medialnego. Bardzo istotne będą takie formy dziennikarstwa, jak felieton, reportaż, dokument – mówi Ziółkowski. Nowy szef redakcji sportowej TVP 2 będzie w dalszym ciągu prowadził ”Panel Trójki” w Programie III Polskiego Radia. Jak informuje Katarzyna Twardowska z biura prasowego TVP, Zygmunt Lenkiewicz, dotychczasowy szef sportu w TVP 2, wciąż jest zawieszony (stan ten utrzymuje się od sierpnia ub.r.). Decyzję co do jego losów miał podjąć zarząd TVP po zakończeniu wewnętrznej kontroli. 33-letni Ziółkowski pracuje w mediach od 1994 roku. Najpierw był dziennikarzem Radia Kolor, a od 1996 roku pracuje w Programie III Polskiego Radia.

(MS, 09.05.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PERSONALIA

Dodano: Maj 10, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

RMF ma sekretarza redakcji

Przemysław Kula został sekretarzem redakcji, a Michał Zazula – wydawcą programu w RMF FM.

Kula pracuje w RMF-ie od 1996 roku. Ostatnio był wydawcą w stacji. Stanowisko sekretarza redakcji było nieobsadzone od kilku lat. Zazula wrócił do RMF-u po okresie kierowania newsroomem w Radiu Kraków.

(MS, 10.05.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.