Dział: PRASA

Dodano: Październik 09, 2008

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowy zespół ”Wróżki” przyszedł z ”Polski”

Joanna Derda została redaktor naczelną miesięcznika ”Wróżka” (Wydawnictwo Te-Jot).

Zastąpiła Renatę Mikołajczyk, która odeszła z wydawnictwa. Derda pracowała ostatnio jako kierownik dodatków kolorowych w dzienniku ”Polska” (Polskapresse), a wcześniej jako sekretarz redakcji w miesięczniku ”Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) i w miesięczniku ”Marie Claire” (Edipresse Polska SA). Zastępczynią Derdy została Magdalena Patryas, która ostatnio pracowała w dodatku do dziennika ”Polska” ”Uroda i Styl”. Sekretarzem redakcji jest Bogusław Mazur (ostatnio sekretarz redakcji ”Polski”). Anna Zielko, dotychczasowa zastępczyni naczelnej i jednocześnie sekretarz redakcji ”Wróżki”, odeszła z wydawnictwa.

(AW, 09.10.2008)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PRASA

Dodano: Październik 09, 2008

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Point Group ma prawa do znaków "Ozon" i "Tygodnik Ozon"

"Ozon" i "Tygodnik Ozon" – to znaki zarejestrowane przez Platformę Mediową Point Group SA w Urzędzie Patentowym.

Zapis o wykorzystaniu marki ”Ozon” w projektach mediowych spółki znalazł się m.in. w prospekcie emisyjnym. Firma podkreśla, że wydawanie opiniotwórczego tytułu jest jednym z elementów jej strategii, ale nie ujawnia, kiedy medium to miałoby zadebiutować. – Nie mogę powiedzieć na razie, czy będzie to projekt prasowy, czy elektroniczny, bo dobrze czujemy się na obu polach. Na razie robimy analizę rynku i patrzymy, ile możemy na tym zarobić – mówi Michał M. Lisiecki, prezes zarządu PMPG SA. W kwietniu 2007 roku Platforma Mediowa Point Group wygrała przetarg na kupno praw do wydawania tygodnika ”Ozon” od będącego w stanie upadłości wydawcy – spółki Ozon Media. Tytuł ten ukazywał się od kwietnia 2005 roku do lipca 2006 roku.

(AW, 09.10.2008)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.