Dział: RADIO

Dodano: Październik 06, 2008

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marzena Chełminiak jako Wielka Siostra

Dziennikarka Radia Zet Marzena Chełminiak użyczyła głosu do nowego reality show TVP 1 - "Mamy mamy".

– Konsekwentnie unikam pokazywania się w telewizji, lecz mój głos w tym programie jest czymś w rodzaju Wielkiej Siostry – mówi Marzena Chełminiak. Program ”Mamy mamy” jest oparty na szwedzkim formacie ”Single moms”. Biorą w nim udział samotne matki wybierające partnerów życiowych. Jedynka emituje program od soboty 4 października.

(RUT, 06.10.2008)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: RADIO

Dodano: Październik 06, 2008

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agora rozpoczyna scalanie newsroomów radiowego i internetowego

W miniony weekend redakcja Tok FM i centralny newsroom Grupy Radiowej Agory przeniosły się do nowej siedziby.

Radio dzieli teraz pomieszczenia z newsroomem portalu Gazeta.pl. Do tej pory siedziba radia mieściła się przy ul. Czerskiej 14 w Warszawie. Teraz redakcja i studio Tok FM, a także newsroom przygotowujący serwisy informacyjne dla wszystkich stacji radiowych Agory, przeniosły się do głównej siedziby koncernu przy ul. Czerskiej 8/10. Zajmują dawne pomieszczenia nieistniejącego już dziennika ”Nowy Dzień”. Znajdują się tam studia dla dwóch sieci muzycznych – Złote Przeboje i Roxy FM (przeprowadziły się już wcześniej), studio Tok FM oraz newsroom dla dziennikarzy radiowych i internetowych. Do głównej siedziby przeniosła się też cała administracja grupy radiowej. Od dziś rozpoczyna się wdrażanie współpracy między dwoma newsroomami. Docelowo dziennikarze mają przygotowywać materiały zarówno dla Gazeta.pl, jak i na antenę radiową.

(KRZ, 06.10.2008)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.