Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 15, 2008

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przetarg na reklamy we wrocławskich tramwajach i autobusach

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Wrocławiu w drodze przetargu szuka firmy, której wynajmie powierzchnię reklamową w tramwajach i autobusach.

Zwycięska firma ma odpowiadać m.in. za wprowadzenie systemu emisji reklam na monitorach LCD. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 29 lipca. System telewizji mobilnej funkcjonuje już np. w Warszawie. Ekrany LCD są w autobusach (należą do firmy Bizart Group) i wagonach metra (AMS).

(DOK, 15.07.2008)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.