Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 26, 2008

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruch unieważnił przetarg na obsługę reklamową

Ruch SA unieważnił trwający od wiosny przetarg, w którym wybierał agencje reklamowe do obsługi marki Ruch oraz należącej do firmy sieci kawiarni I Coffee.

Jak poinformował Paweł Kozłowski z działu komunikacji społecznej Ruch SA, zarząd firmy zdecydował, że nie będzie na razie korzystał z pomocy agencji reklamowych. Działania reklamowe będzie przygotowywał dział marketingu firmy. Na krótkiej liście przetargu były cztery agencje reklamowe: Banah Group, Point Group, Niedzielski i DSK.

(MŁ, 26.06.2008)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 27, 2008

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Twenty Four Seven PR pracuje dla Cadbury Wedel

Agencja Twenty Four Seven PR wygrała przetarg na kompleksową obsługę public relations firmy Cadbury Wedel.

Odpowiada m.in. za komunikację korporacyjną Cadbury i produktową marki Wedel. Do obowiązków agencji należy prowadzenie biura prasowego Cadbury Wedel, doradztwo w obszarze komunikacji oraz zarządzanie kryzysowe. Jednym z pierwszych projektów prowadzonych przez agencję jest promocja Cadbury jako pracodawcy w regionie Dolnego Śląska. W ramach komunikacji produktowej dla Wedla Twenty Four Seven PR jest odpowiedzialna m.in. za promocję nowego Ptasiego Mleczka, produktów premium, tabliczek oraz produktów sezonowych. Z ramienia agencji firma Cadbury Wedel obsługiwana jest przez Agatę Wiśniewską, account managera. Umowa podpisana przez Cadbury Wedel z Twenty Four Seven PR jest wynikiem przetargu trwającego od grudnia 2007 roku, w którym udział wzięło siedem agencji PR – w tym Rowland Communications, która ostatnio pracowała dla Cadbury Wedel.

(MŁ, 27.06.2008)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.