Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 28, 2008

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program "Mój tata jest lepszy niż twój tata" może trafić do TVP 2

Dwójka chciałaby umieścić w jesiennej ramówce program rozrywkowy "Mój tata jest lepszy niż twój tata" – wynika z naszych informacji.

Program ”My Dad Is Better Than Your Dad” pojawił się w styczniu br. w amerykańskiej stacji NBC. Prawa do tego formatu w Polsce należą do firmy Mastiff Media Polska. – Negocjacje trwają i to wszystko, co mogę na razie powiedzieć – mówi Grzegorz Piekarski, dyrektor zarządzający Mastiff Media Polska. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, formatem zainteresowana jest TVP 2, ale zarząd telewizji publicznej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie jesiennej ramówki. ”Mój tata jest lepszy niż twój tata” to rozrywka familijna. W programie biorą udział cztery zespoły ojców z dziećmi. Dzieci wyzywają się na pojedynki, w których rywalizują ojcowie. Mają dowieść, który z nich jest szybszy, silniejszy, mądrzejszy, odważniejszy – i który najlepiej zna swoje dziecko.

(RUT, 28.05.2008)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.