Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 08, 2008

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Malewicz zarządza działem kreacji JWT

W związku z przejściem Dariusza Zatorskiego, dyrektora kreatywnego JWT, na szefa kreacji w DDB jego obowiązki w dotychczasowym miejscu pracy przejmie Maciej Malewicz.

Dariusz Zatorski będzie kierował kreacją DDB razem z Marcinem Mroszczakiem, który pozostaje dyrektorem kreatywnym Corporate Profiles DDB Group. – Na Darku Zatorskim będzie spoczywała odpowiedzialność za organizację i pracę kreacji na co dzień. Ja będę realizował wybrane projekty –tłumaczy Marcin Mroszczak. Twierdzi, że gdy agencja doszła do wniosku, iż szuka kandydata z rynku polskiego, była to jedyna osoba, której zaproponowano kierowanie działem kreacji. Agencja szukała szefa kreacji od grudnia 2007 roku, kiedy z agencji do DougFaberFamily odeszli Jakub Korolczuk i Ryszard Sroka, deputy creative directorzy. Zatorski był dyrektorem kreatywnym JWT w Polsce i Europie Wschodniej przez ostanie trzy lata. Wcześniej był dyrektorem kreacji w Leo Burnett Warszawa. Maciej Malewicz jest od dziewięciu miesięcy dyrektorem kreatywnym JWT Engage, specjalistycznej struktury marketingu zintegrowanego JWT. Będzie nadzorował pracę działu kreacji JWT do czasu znalezienia następcy Zatorskiego.

(MŁ, 08.04.2008)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.