Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 01, 2008

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Häagen Dazs nowym klientem Ogilvy Public Relations

Ogilvy Public Relations w Polsce jest odpowiedzialna za obsługę public relations Häagen Dazs, producenta lodów o tej samej nazwie.

Firma zdecydowała się na podjęcie współpracy z Ogilvy PR w Polsce po kampanii z zakresu PR przygotowanej dla marki przez czeską Ogilvy PR. Agencja odpowiada na naszym rynku za informowanie o nowych produktach i działaniach firmy oraz za kontakty z mediami. Häagen Dazs to amerykańska firma zajmująca się produkcją lodów klasy superpremium od ponad 80 lat.

(MŁ, 01.04.2008)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.