Dział: PRASA

Dodano: Marzec 19, 2008

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydawca "Faktu" zawarł tajną ugodę z Edytą Górniak

Axel Springer Polska, wydawca dziennika "Fakt", zawarł wczoraj tajną ugodę w procesie wytoczonym mu przez Edytę Górniak i jej męża za publikacje z 2004 roku.

W marcu ub.r. Sąd Okręgowy w Warszawie nakazał wydawcy ”Faktu” zapłatę 50 tys. zł (Górniak domagała się 350 tys. zł) i zakazał gazecie pokazywanie innego niż związany z ich życiem publicznym wizerunku artystki i jej męża. Wczoraj, w trakcie procedury odwoławczej przed Sądem Apelacyjnym, wydawca i piosenkarka zawarli tajną ugodę, na mocy której poprzedni wyrok został uchylony, a postępowanie umorzono. Sprawa dotyczyła artykułów m.in. z okresu, kiedy piosenkarka była w szpitalu z powodu porodu. ”Fakt” pisał wówczas o jej relacjach z ojcem, a także o rzekomych zaległościach, jakie ona i jej mąż mieli wobec jednego z przedsiębiorców budowlanych.

(MAG, PAP, 19.03.2008)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.