Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 20, 2004

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Górecki wraca do TVP

Piotr Górecki, reporter ”Wydarzeń” Polsatu, były dziennikarz ”Wiadomości” TVP, wraca do telewizji publicznej. Rozpocznie pracę w styczniu.

Górecki zostanie zatrudniony w TVP 1. Będzie reporterem zagranicznym i wydawcą ”Wiadomości”. Ma się także zajmować współpracą z reporterami (do września br. był szefem reporterów ”Informacji” Polsatu). Górecki został zwolniony z TVP w 2002 roku. Przeszedł wówczas do Polsatu. Sprawą jego zwolnienia, podobnie jak innych dziennikarzy zwolnionych za czasów zarządu Roberta Kwiatkowskiego, zajmowała się w połowie roku komisja ds. dziennikarzy TVP. Komisja zaproponowała powrót do pracy dziesięciu osobom, wśród nich Góreckiemu. Górecki pozostawał w sporze prawnym z TVP, bo jego zdaniem zwolnienie było bezprawne, ale propozycja z TVP spowodowała, że strony zawarły ugodę. Tłumaczy, że jego czas w Polsacie dobiegł końca. - Doszedłem do wniosku, że przyjście Tomasza Lisa kończy etap mojej pracy z reporterami dawnych ”Informacji” – mówi Górecki. Z osób rekomendowanych przez komisję ds. dziennikarzy TVP do telewizji publicznej powrócili m.in. Agnieszka Romaszewska-Guzy (od sierpnia pracuje w TAI-u) i Tadeusz Szyma z Krakowa (dojeżdża do pracy w Warszawie). TVP zatrudniła także bezprawnie zwolnione z redakcji kulturalnej TVP 1 Magdalenę Gardowską i Hannę Szarkowską. (JAR)

(JAR, 20.12.2004)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 21, 2004

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zawadzki dyrektorem działu obsługi klienta w S4

Andrzej Zawadzki został dyrektorem działu obsługi klienta w agencji reklamowej S4, która ma siedzibę w Krakowie.

Będzie odpowiadał za rozwój warszawskiego oddziału agencji, pomagał w rozwoju strategicznym i jakościowym krakowskiej części S4 oraz prowadził szkolenia i wprowadzał nowe procedury. Przeszedł do S4 z agencji Euro RSCG 4D, w reklamie pracuje od 1992 roku.

(BOB, 21.12.2004)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.