Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 23, 2008

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Widownia "Forum" w TVP Info o 70 proc. mniejsza niż w TVP 1

Widownia programu publicystycznego telewizji publicznej "Forum" spadła o 70 proc. po przeniesieniu go z TVP 1 do kanału informacyjnego TVP Info – wynika z danych AGB Nielsen Media Research.

Od 7 stycznia br. ”Forum”, do którego zapraszani są politycy, jest nadawane w TVP Info. Prowadzony przez dziennikarkę ”Rzeczpospolitej” Joannę Lichocką program przyciąga średnio 390 tys. widzów i ma 2,34 proc. udziału w rynku. W tym paśmie (poniedziałki 20.20-21) kanał informacyjny TVN 24 osiągnął 1,24 proc. udziału w rynku (TVP Info dociera do ponad 90 proc. ludności Polski, a TVN 24 – do niespełna 40 proc.).

(RUT, 23.01.2008)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.