Dział: INTERNET

Dodano: Październik 19, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Press.pl w czołówce najpopularniejszych serwisów marketingowych i PR-owskich

Serwis Press.pl znalazł się na trzecim miejscu rankingu najpopularniejszych kanałów informacyjnych w kategorii marketing i PR w rankingu przygotowanym przez serwisy Cafe News i RSSy.pl.

Badanie po raz pierwszy objęło kwartał (lipiec – wrzesień br.) – dotychczas rankingi odbywały się co miesiąc. Press.pl z wynikiem 4,91 proc. wyprzedziły tylko Medialink.pl (7,09 proc.) oraz Mediarun.pl (6,91 proc.). Na czwartym miejscu znalazły się Wirtualnemedia.pl (4,90 proc), a na piątym Media2.pl (4,47 proc.). Ranking powstaje co kwartał po analizie popularności ponad 800 kanałów informacyjnych zamieszczonych w aplikacji Cafe News.

(AK, 19.10.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.