Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 06, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP szykuje newsroom dla TVP Info

Telewizja Polska nadal stara się przygotować newsroom kanału informacyjnego TVP Info. Ogłosiła drugi przetarg na klimatyzację.

W pierwszym nie wpłynęła bowiem żadna oferta. Klimatyzacja ma być ostatnim etapem remontu pomieszczeń na trzecim piętrze budynku TVP przy pl. Powstańców Warszawy, gdzie mają się przenieść „Wiadomości”. Ich newsroom na pierwszym piętrze stanie się z kolei siedzibą kanału informacyjnego. W maju prezes TVP Andrzej Urbański w ”Pulsie Biznesu” zapowiedział start TVP Info we wrześniu, ale – jak informuje rzecznik TVP Aneta Wrona – ten termin nie jest już aktualny, choć kanał ma podobno wystartować jesienią br.

(RUT, 06.07.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.