Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 28, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Interia.pl uruchomiła społecznościowy serwis Deccoria

Portal Interia.pl uruchomił społecznościowy serwis poświęcony aranżacji i projektowaniu wnętrz oraz ogrodów: Deccoria.pl.

Wortal skierowany jest do osób, które samodzielnie urządzają mieszkanie, a także do profesjonalnych projektantów wnętrz. Użytkownicy zalogowani w serwisie mogą wymieniać się uwagami i opiniami na interesujące ich tematy związane z urządzaniem wnętrz, zamieszczać zdjęcia i materiały wideo, a także zasięgnąć opinii profesjonalistów – architektów i dekoratorów, którzy założyli w serwisie swój profil. Podzielone tematycznie materiały zostały zgrupowane w sześciu kategoriach: wnętrze, meble, rośliny i ogród, projekty, wykonawcy, przepisy prawne.

(KRZ, 28.06.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.