Aktualny numer:

Studia Produkcyjne

Studia Produkcyjne

Spis treści:

 

Artykuł bezpłatny

Press

COCOSOUND STUDIO

Cocosound to studio nagrań i postprodukcji dźwięku specjalizujące się w produkcjach reklamowych (telewizja, radio, internet), programach telewizyjnych...

 

Artykuł bezpłatny

Press

DOBRO SP. Z O.O.

DOBRO jest kreatywnym domem produkcyjnym full service. Wierzymy w siłę kreacji i niestandardowe podejście do procesu produkcji.

 

Artykuł bezpłatny

Press

F25 PRODUCTION HOUSE

Istniejemy od 2008 roku. Specjalizujemy się w projektach 360, ale produkujemy też dużo branded contentu i kampanii społecznych.

 

Artykuł bezpłatny

Press

FILM REAKTOR

Film Reaktor jest średniej wielkości domem produkcyjnym, który kładzie nacisk na bliską współpracę z agencją i klientem. Od lat mamy ugruntowaną pozycję na rynku.

 

Artykuł bezpłatny

Press

GPD FILMSTUDIO

Specjalizujemy się w dużych kampaniach reklamowych 360° oraz masowej produkcji kontentu foto i wideo, zwłaszcza dla e-commerce. Każdego roku realizujemy ponad 1,5 tys. produkcji w Polsce i za granicą.

 

Artykuł bezpłatny

Press

GRAFFITI FILMS SP. Z O.O.

Dom produkcyjny specjalizujący się we wsparciu komunikacji marketingowej swoich klientów, m.in. w produkcji kontentu do ATL/digital, sesjach foto, krótkich formach wideo czy teledyskach.

 

Artykuł bezpłatny

Press

HIGHNOON SP. Z O.O.

HIGHNOON jest domem produkcyjnym, tworzącym spoty telewizyjne, digitalowe, branded content oraz sesje zdjęciowe. Efekty naszej pracy są obecne zarówno w Polsce, jak i w Europie.

 

Artykuł bezpłatny

Press

HOUDINI FILM SP. Z O.O.

Zajmujemy się produkcją zaawansowanych filmów i sesji zdjęciowych. Nasza oferta jest skierowana głównie do klientów globalnych...

 

Artykuł bezpłatny

Press

HUMAN ARK

Jesteśmy studiem animacji i postprodukcji, działającym na polskim i międzynarodowym rynku od 15 lat. Najważniejsi są dla nas ludzie, to oni kreują prawdziwy potencjał.

 

Artykuł bezpłatny

Press

ILMATIC SP. Z O.O.

Jesteśmy domem produkcyjnym, który indywidualnie podchodzi do klientów. Staramy się stworzyć specjalną atmosferę, aby klienci czuli się wyjątkowo.

 

Artykuł bezpłatny

Press

PAPAYA FILMS

Papaya Films prowadzi biura w Warszawie, Londynie, Nowym Jorku i Lizbonie, a jej producenci i twórcy są ostoją egalitarności i otwartości.

 

Artykuł bezpłatny

Press

PILOCI STUDIO

Jesteśmy kreatywnym studiem projektowym. Nasi utalentowani artyści 2D i 3D tworzą wyjątkowe kreacje graficzno-animacyjne oparte na wykorzystaniu najnowszych technologii.

 

Artykuł bezpłatny

Press

PROPELLER FILM SP. Z O.O.

W styczniu 2022 roku Propeller obchodzi 15-lecie swojej działalności. W ostatnich latach firma stała się częścią grupy Dentsu, co pozwoliło na rozbudowę zakresu...

 

Artykuł bezpłatny

Press

SZUT SZUT STUDIO

Jesteśmy domem produkcyjnym o butikowej strukturze. Tworzymy wysokiej jakości realizacje z niezwykłą uważnością na potrzeby klienta. Produkujemy spoty do telewizji i internetu oraz sesje...

 

Artykuł bezpłatny

Press

WARSAW PRODUCTION TEAM SP. Z O.O.

Warsaw Production Team rozpoczynali, tworząc jako jedni z pierwszych w Polsce komercyjny kontent wideo na platformę Facebook.

Poprzednie numery

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.