Formularz pobierania pliku

W najnowszym dodatku "Cyberbezpieczeństwo" na 32 stronach piszemy zarówno o obszarach życia, które narażone są na zagrożenia cyfrowe, jak i wskazujemy stosunkowo proste metody, dzięki którym możemy czuć się bezpieczniej.

Bo nie chcieliśmy wywoływać wrażenia, że my wszyscy – uczestnicy cyfrowej rzeczywistości – stoimy w obliczu bezradności i klęski. Wręcz przeciwnie. Bitwy z patologiami w tych obszarach wygrywane są codziennie.

W tekstach wypowiadają się znakomici eksperci z różnych dziedzin – zarówno specjaliści od bezpieczeństwa w sieci, jak i prawnicy, dziennikarze czy nawet policjanci. Ważne, że czynią to nie tylko z perspektywy swojej zawodowej działalności, ale też przez pryzmat swych prywatnych doświadczeń: bycia rodzicem czy opiekunem ludzi starszych.

Chcieliśmy też na tych kilkudziesięciu stronach – które przygotowaliśmy z merytorycznym wsparciem ekspertów Orange Polska – podkreślić, że rozwój cyfrowy przede wszystkim oferuje kolejne szanse: edukacyjne, społeczne, kulturalne, biznesowe.

Zachęcamy do bezpłatnego pobrania dodatku.

Partnerem dodatku jest Orange

Wypełnij formularz, żeby pobrać: Cyberbezpieczenstwo

Dane odbiorcy:


Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zamówienia jest Press sp. z o.o. sp. k. (60-523 Poznań, ul. J.H. Dąbrowskiego 75/66). Dane przetwarzane są w celu realizacji Państwa zamówienia, kontaktu w sprawie jego realizacji, celów statystycznych (uzasadniony interes Administratora). Prosimy o zapoznanie się z zasadami funkcjonowania serwisu Press.pl, ochrony danych osobowych i Państwa praw, które znajdują się w Regulaminie i Klazurze informacyjnej oraz o jego akceptację, co umożliwi realizację zamówienia.
Zgadzam się na przetwarzanie podanego w formularzu adresu e-mail w celu przekazywania mi drogą elektroniczną ofert marketingowych i informacji handlowych Press sp. z o.o. s.k. oraz podmiotów trzecich (kontrahentów Press) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r., poz. 123. 730), w tym używanie do tego celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2019, poz. 2460). Mój adres e-mail nie będzie udostępniany innym podmiotom, a oferty będą wysyłane wyłącznie przez Press.
Zgoda może być cofnięta w każdym czasie poprzez e-mail: [email protected], listownie na adres Administratora lub telefonicznie: 22 33 48 333.
Zgoda marketingowa jest uwzględniona w wariancie bezpłatnym zamówienia. W każdej chwili możesz przejść do Sklepu.


Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.