Spis treści:

 

Artykuł bezpłatny

Press

Allegro.pl

Dążymy do umocnienia pozycji medium pierwszego wyboru dla firm i brandów, których celem jest realizacja skutecznej komunikacji łączącej świat marki ze wsparciem sprzedaży w dynamicznie rosnącym ekosystemie e-commerce.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Bauer Media Group

W bogatym portfolio tytułów mamy wielu liderów sprzedaży egzemplarzowej. Są nimi np. „Twój Styl” w segmencie magazynów luksusowych, „Świat Wiedzy” w segmencie prasy popularnonaukowej czy „Tele Tydzień” w segmencie tv guide’ów.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Bonnier Business Polska

Strategia „jakość w niszach ponad masowość w odsłonach” przyniosła wyraźne efekty, np. pierwsze miejsce serwisu Bankier.pl wśród mediów online wykorzystywanych przez inwestorów indywidualnych.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Burda International Poland

Młody, pracujący i dobrze zarabiający, mający pasje czytelnik, który nie tylko czyta swój ulubiony magazyn, ale też śledzi newsy i artykuły z nim związane na stronach internetowych i w mediach społecznościowych to nasza najcenniejsza wartość.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Discovery Media

Naszym flagowym produktem jest Eurosport Experience, oferta, która niesie ze sobą wielki potencjał długofalowego partnerstwa oraz dodatkowe, niestandardowe świadczenia wokół wydarzeń czy sportowców.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Gremi Media SA

Od strony oferty komercyjnej Gremi rozwija się nie tylko w obszarze digitalu, ale w stronę obsługi komunikacji zintegrowanej swoich partnerów. W tym celu w strukturze Grupy utworzono w ub.r. BFPconceptlab – centrum kompetencyjne, które zapewnia klientom usługi 360°.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Grupa Eurozet

Zamierzamy umacniać pozycję Grupy Eurozet jako lidera w digitalu wśród polskich grup radiowych. W tym celu postawiliśmy na rozbudowanie oferty akcji niestandardowych online i rozwój nowych produktów.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Grupa RMF

Wiele uwagi i zasobów poświęcamy pracy nad kontentem, w tym także nad rozwiązaniami w zakresie treści dla naszych klientów. Sporo szans upatrujemy także w projektach digitalowych.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Jet Line

Ponieważ zależy nam na wyłącznie dobrze przedstawionych (…) historiach, bardzo dbamy o jakość naszych nośników. Ato oznacza tylko legalne i niekontrowersyjne konstrukcje, najlepiej widzialne miejsca, najwyższe wskaźniki natężenia ruchu samochodowego.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Marquard Media Polska

Stawiamy m.in. na mocny rozwój oferty i kompetencji performance’owych i poszukiwanie nowych, kreatywnych rozwiązań w zakresie oferty wideo. Nasze serwisy przechodzą gruntowne zmiany layoutów w celu znacznego polepszenia user experience, optymalizacji siatek reklamowych dostosowanych do standardów viewability.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Media Impact Polska

W br. nasz kontent będzie jeszcze bardziej mierzalny. Projekty redakcyjne i komercyjne opieramy od pewnego czasu na wiedzy pochodzącej z autorskiej metody badawczej CEC (content efficiency check), która łączy takie techniki, jak eyetracking, facetracking iplanimetrię.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Media Service Zawada

W tym roku największy nacisk położymy na rozwój form niestandardowych. Dotychczas zrealizowane projekty (…) przekonały klientów, że są to rozwiązania naprawdę szyte na miarę, angażujące i efektywne.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Multikino Media

Poza standardową reklamą on screen oferujemy naszym klientom m.in.: digital postery, video walle, beacony, wi-fi Multikino, aplikacje Multiworld, reklamę VR-ową. Dużym zainteresowaniem cieszą się także akcje prosprzedażowe.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Polityka

Naszym klientom oferujemy: reklamę drukowaną, reklamę cyfrową w serwisie i aplikacjach, organizację debat, publikację raportów, produkcje wideo, sponsoring eventów, projekty realizowane w partnerstwie z podmiotami zewnętrznymi.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Polska Press Grupa: będziemy kontynuowali rozwój oferty wideo i mobile

W br. będziemy kontynuowali rozwój oferty wideo (..) i mobile. Wprowadziliśmy szereg zmian w siatce reklamowej, w tym nowe formaty, jak sticky banner lub footer to full screen, mocno inwestujemy w rozwój sprzedaży programmatic.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Ströer Media

Po tym jak rok temu jako pierwsi zaczęliśmy badać i optymalizować kampanie pod względem widoczności, jesteśmy również jednym z pierwszych biur reklamy, które wprowadziło kampanie z jej gwarancją.

 

Artykuł bezpłatny

Press

TVN Media

TVN Media wraz z partnerami Premium TV oraz Premium Digital skupia się na rozwoju oferty najszerszego dotarcia opartego na jakościowych treściach dostępnych w telewizji oraz mediach digitalowych.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Telewizja Polska SA: w 2018 roku wzmocnienie oferty programowej

Na 2018 rok przewidziane jest przede wszystkim znaczące wzmocnienie oferty programowej, m.in. dzięki transmisji największych imprez sportowych. (…) Przewidziane jest również dalsze konsekwentne otwieranie sie na wartościowe konsumencko starsze grupy celowe.

 

Artykuł bezpłatny

Press

„Tygodnik Powszechny”

Nasza polityka handlowa opiera się na dwóch zasadach: po pierwsze, reklamujemy etycznie, a po drugie, zagospodarujemy sensownie każdy budżet. Oznacza to m.in. elastyczność naszej oferty.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Wydawnictwo Visteria: „Vogue” online oferuje klientom autorski sposób monetyzacji

„Voque” online oferuje klientom autorski sposób monetyzacji, bazujący na partnerstwach icontent marketingu. Możliwe jest też przygotowanie cyklu wideo specjalnie dla partnerów handlowych.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Warexpo

Naszym głównym atutem są nośniki zlokalizowane w uczęszczanych i zarazem prestiżowych miejscach w centralnych dzielnicach Warszawy. Możliwość dotarcia do potencjalnych klientów zapewniają dodatkowo ekrany wizyjne w przejściu pomiędzy IaII linią metra  oraz monitory LCD w tramwajach i autobusach miejskich.

 

Artykuł bezpłatny

Press

Wirtualna Polska Media

W zasięgu Wirtualnej Polski jest 21,7 mln internautów. Znajomość ich zachowań i potrzeb przekłada się na naszą działalność: wiemy, co zaoferować klientom, by spełnić ich oczekiwania. Efekty są widoczne (…).

 

Artykuł bezpłatny

Press

„Press” i „Presserwis”

Naszym niewątpliwym atutem jest precyzyjne dotarcie do atrakcyjnej grupy docelowej: dziennikarzy, kadry zarządzającej mediów, zespołów agencji reklamowych, digitalowych i marketingowych oraz domów mediowych, rzeczników prasowych i PR-ówców.

Poprzednie numery

Biura Reklamy