Prezenterzy Radia Zet promują stację w kampanii wizerunkowej "Generacja Radia Zet"
W materiałach graficznych pojawia się hasło "Generacja Radia Zet" oraz zdjęcia osób w różnym wieku pozujących przy logo stacji (fot. materiały prasowe)
Radio Zet ruszyło z kampanią wizerunkową "Generacja Radia Zet".
W spocie występują prezenterki i prezenterzy Radia Zet: Agnieszka Kołodziejska, Kamil Baleja, Bilguun Ariunbaatar i Norbert Bieńkowski. W klipie podróżują oni po Polsce, aby spotkać się ze słuchaczami. Z kolei w materiałach graficznych pojawia się hasło "Generacja Radia Zet" oraz zdjęcia dzieci i dorosłych pozujących przy logo stacji.
Czytaj też: Radio Zet kończy 35 lat. Rozgłośnia nadała specjalny program
Kampania wystartowała w piątek 3 października i obejmuje stacje telewizyjne (TVP, Polsat, TVN), outdoor w największych miastach, kina, prasę z Grupy Agora, główne portale internetowe i tematyczne oraz media społecznościowe.
Za kreatywną stronę działań promocyjnych odpowiadała Agencja 2012. Z kolei dział marketingu Radia Zet, we współpracy z Zenithem, zajął się planowaniem mediów. Spot wyprodukował dom produkcyjny Spokój.
Czytaj też: Marcin Zaborski poprowadzi "Gościa Radia Zet". Dziennikarze komentują
(MNIE, 03.10.2025)










