Serwis o mediach i reklamie

O nas Pressletter

Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Owsiak do Ziemca: „Nie można kłamać. Krzychu, nie można kłamać!”

Jerzy Owsiak w materiale wideo skomentował informacje, jakie pojawiły się w „Wiadomości” TVP 1 o festiwalu Przystanek Woodstock. A do prowadzącego ten program Krzysztofa Ziemca zaapelował, by znalazł sobie bardziej przyzwoitą pracę.

„Wiadomości” w swoim materiale o Przystanku Woodstock, określiły go jako „najbardziej obskurny festiwal świata”. Powoływały się przy tym na brytyjską gazetę "Daily Star". 

Jerzy Owsiak opublikował na swoim profilu na Facebooku wypowiedź na ten temat. „I powiem ci tylko jedną rzecz: brałeś udział w tym momencie w niezwykle zmanipulowanej wiadomości. Od początku do końca, od złego tłumaczenia gazety, poprzez mówienie, że są tacy, którzy określają Przystanek Woodstock jako nieprzygotowany organizacyjnie” - mówi w nagraniu Owsiak.

Szef fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przypomniał też swoją znajomośc z Krzysztofem Ziemcem: „Krzychu, piliśmy nawet razem wódkę na przyjęciach, a ja opowiadałem tobie o swoich podróżach. A ty słuchałeś tego”. Owsiak dodał: „Krzysztof, porzuć ten podły zawód w tym miejscu, w którym jesteś. Znajdź coś innego, przyzwoitego. Tak, żebyś mógł znowu ze mną rozmawiać o podróżach i żebym mógł się z tobą napić wódki. /.../ Nie można kłamać. Krzychu, nie można kłamać!".

(10.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 11, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radosław Majdan dołącza do zespołu komentatorów Eurosportu

Radosław Majdan (fot. Eurosport)

14 sierpnia br. Radosław Majdan pojawi się na antenie Eurosportu, dla którego będzie relacjonował mecze Ekstraklasy.

Majdan zostanie ekspertem w studio Eurosportu zorganizowanym na boisku - poprowadzi relacje przed i w przerwach meczów Ekstraklasy. Wystąpi także w transmitowanym na żywo programie transmitowanym na fan page'u Eurosportu na Facebooku.

W pierwszym półroczu tego roku Eurosport 1 był najchętniej oglądanym kanałem sportowym w Polsce zarówno w grupie komercyjnej, jak i wśród ogółu widowni. Źródło: Nielsen Audience Measurement, dane za okres 01.01.2017-30.06.2017.

(11.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo