Temat: media narodowe

Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 13, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radiowa Trójka po 13 latach straciła patronat nad Open'erem

Program III Polskiego Radia stracił patronat radiowy nad Open'er Festival, organizowanym przez Alter Art.

– Po wnikliwej analizie wszystkich ofert dotyczących patronatu radiowego nad Open’er Festival została wybrana propozycja największa pod względem wartości marketingowej, a także w naszym przekonaniu najlepsza i najbardziej komplementarna w kontekście wszystkich imprez: Orange Warsaw Festival, Open’er Festival i Krakow Live Festival – informuje Aleksandra Krakowska, odpowiedzialna za kontakty z mediami w Alter Art. – Co też oznacza, że partnerem radiowym Open’era nie będzie w tym roku Trójka – dodaje.

Alter Art na razie nie ujawnia, kto otrzyma patronat radiowy nad Open'erem. Z naszych informacji wynika, że będzie to jedna ze stacji Eurozetu, prawdopodobnie Antyradio (patronat radiowy nad Orange Warsaw Festival ma Radio Zet).

Radiowa Trójka współpracowała z Open'er Festival od 2004 roku, kiedy odbyła się jego trzecia edycja. Stacja podczas imprezy nadawała plenerowe wydania swoich audycji, a także transmitowała część koncertów. Trójka na terenie festiwalu organizowała też swoją bibliotekę, a Michał Nogaś (przeszedł do Wyborcza.pl) współprowadził spotkania z pisarzami.

Z dyrektorem Programu III Adamem Hlebowiczem i szefem redakcji muzycznej anteny Piotrem Metzem nie udało się nam skontaktować.

Tegoroczna edycja Open'er Festival odbędzie się w dniach 28 czerwca - 1 lipca br. na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

(KOZ, 13.04.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 15, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Time chce, by Radio Go nadawało pod nazwą Vox FM

Grupa Radiowa Time (Grupa ZPR Media) chce, aby przejęte przez nią Radio Go z Gorzowa Wielkopolskiego zmieniło nazwę na Radio Vox FM – wynika z naszych informacji.

Rozpoczynając nadawanie w 2015 roku, rozgłośnia nawiązała współpracę z Time. Radio m.in. przyjęło format muzyczny Radia Vox FM (adult disco). Jak informowaliśmy, założyciel Radia Go Andrzej Adamczyk sprzedał Time pozostałe 66 proc. udziałów w spółce będącej nadawcą stacji i jest ona jej jedynym udziałowcem. Teraz nowy właściciel chce zmienić nazwę Radia Go na Radio Vox FM.

Obecnie Radio Vox FM nadaje w 20 miastach Polski. W fali grudzień ub.r. - luty br. ta ponadregionalna stacja miała 3,7 proc. udziału w czasie słuchania (badanie Radio Track, realizowane przez Millward Brown).

(KOZ, 15.04.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo