Zapisz się na:
Pressletter

TVP HD będzie nadawać programy w 3D

autor: Maciej Kozielski
...
18.01.2012 15:09

Jesienią br. do ramówki TVP HD mają trafić programy nadawane w technologii trójwymiarowej – wynika z nieoficjalnych informacji.

TVP HD chce nadawać pasma 3D, w których prezentowane będą polskie produkcje. Telewizja publiczna prowadzi już rozmowy w tej sprawie z partnerami.

 
To część zmian, które szykuje TVP HD w związku z planem uruchomienia kanałów TVP 1 i TVP 2 w wersji HD w ramach naziemnej telewizji cyfrowej.
 
TVP HD ma 0,2 proc. udziału w rynku telewizyjnym, a w grupie komercyjnej (widzowie 16-49 lat) – 0,26 proc. (dane: Nielsen Audience Measurement, 1 października – 31 grudnia ub.r.).
 
Produkcje w trójwymiarze oferują już Canal+ Cyfrowy (w paśmie Canal+ 3D) i ITI Neovision (jako bloki w jednym z kanałów nadających pod marką nPremium).

 
KOZ
* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + EnterPolst News 2 zamiast Polsat News+, bo trwa spór o "+"

Roman Młodkowski, Tomasz Karolak i Anna Mucha w nowym show TVP 1

Aktualna lista mediów - uczestników akcji „70 sekund ciszy"

Polsat pokaże mistrzostwa świata w siatkówce tylko w systemie płatnym

Korwin-Mikke żąda odszkodowania od TVP za bojkot Kongresu Nowej Prawicy


A A A
... KONTAKT Z AUTOREM
Maciej Kozielski


Inne artykuły
Przegląd mediów

Dziś punktualnie o 17 Gazeta.pl "zamilknie" na 70 sekund. W ten sposób uczcimy 70. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego

Dokładnie 70 lat temu, 1 sierpnia 1944 roku, Warszawa zerwała się do walki z okupantem. Dziś o 17, razem z wieloma innymi portalami, stacjami radiowymi i telewizyjnymi, uczcimy tę rocznicę 70 sekundami ciszy.

MŚ w siatkówce mężczyzn w nowych kanałach płatnych

Czy będzie można obejrzeć mecze siatkarzy w serwisie internetowym Ipla, czy trzeba będzie kupić abonament, czy wykupić dostęp do Polsat Volleyball i czy będzie to mógł zrobić każdy – grupa Cyfrowego Polsatu twardych deklaracji nie składa.

Pieniądze to nie wszystko – czyli czym (być może) zapłacimy niebawem?

Nike w nowej kampanii promującej kolejną wersję swojego urządzenia śledzącego dokonania sportowców, pozwala na zamianę poczynionego wysiłku na produkty swojej marki, umieszczone w specjalnych automatach vendingowych. Posiadane punkty fuelband, zdobyte podczas treningów, użytkownik może zamienić na odzież lub akcesoria biegowe.

Włamanie do muzeum – niestandardowa akcja charytatywna

Z pewnością słyszeliście o tym, jak w 2005 roku Banksy wszedł, ot tak, z ulicy, do kilku muzeów sztuki współczesnej w Nowym Jorku i zawiesił tam swoje prace. Nie wiem, na ile zdarzenie to było inspiracją dla akcji Bambino, ale schemat był bardzo podobny.

Najnowszy numer

Okładka Press

Pracuję w wywiadzie

Zawsze idę na wywiad z dobrymi intencjami. Ale w czasie rozmowy poznaję człowieka – mówi Magdalena Rigamonti, dziennikarka „Wprost”

Nasze debaty

Z przeszłości do przyszłości

O polskiej transformacji i roli, jaką odegrały w niej media, rozmawialiśmy podczas debaty zorganizowanej z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie

Pozytywnie o zdrowiu

O promocji zdrowego stylu życia rozmawialiśmy w debacie zorganizowanej w Centrum Olimpijskim w Warszawie

Początek drogi

Zrównoważony rozwój miast i regionów to wyzwanie, przed którym stoją samorządy i firmy.

Marka marzenie

Debata fachowców o tym, jak brand uczynić ikoną.

Archiwum tekstówFreelinker

dziennikarz prasowy
redaktor stron WWW
redaktor
grafik dtp
Copyright 2014© Press sp. z o.o. sp.k.
Created by GoldenSubmarine