Zapisz się na:
Pressletter

Chełminiak, Sońta i Starybrat w kampanii Radia Zet (wideo)

autor: Maciej Kozielski
...
16.04.2012 12:40

Dziś rozpoczyna się kampania wizerunkowa Radia Zet (Eurozet), która prowadzona będzie pod hasłem "Radio Zet - tak, słucham!".

Działania reklamowe obejmą telewizje (główne stacje ogólnopolskie i tematyczne), portale internetowe, prasę (tygodniki opinii, dzienniki i tytuły lifestylowe) oraz nośniki reklamy zewnętrznej w największych miastach Polski.

 
Michał Aleksandrowicz z biura prasowego Eurozetu pytany, czy kampania ma związek z ostatnimi słabymi wynikami słuchalności Radia Zet, odpowiada: - Kampania była planowana już od dłuższego czasu.
 
Udział Radia Zet w czasie słuchania w ostatniej fali Radio Track wyniósł 14,9 proc. i był najsłabszym, jaki miała rozgłośnia w historii tych badań.
 
W reklamach występują prowadzący poranny program Radia Zet "Dzień dobry bardzo": Marzena Chełminiak, Marcin Sońta i Marek Starybrat. Chełminiak dotąd unikała pokazywania się publicznie - jednym z wyjątków była kampania prasowa audycji stacji w 1995 roku.

 
 
Kreację przygotowano we współpracy z agencjami Brain i ADHD Warsaw. Media zaplanował i zakupił dom mediowy ZenithOptimedia Group. (KOZ)
 
 

 
KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + EnterAntyradio na antenie podkreśla, że gra najlepszy rock na świecie

Radio Pogoda Agory gra już w Warszawie

”Muzyka mojego życia” ponownie linerem Radia Złote Przeboje

Prokuratura zainteresowała się audycją o prezydencie w Radiu Maryja

Tok FM może liczyć na częstotliwości w Bydgoszczy i Rzeszowie


A A A
... KONTAKT Z AUTOREM
Maciej Kozielski


Inne artykuły
Najnowszy numer

Okładka Press

Wszystkie role Lizuta

Jak dziennikarz religijny „Gazety Wyborczej” stał się współpracownikiem Kuby Wojewódzkiego i celebrytą.

Jedynki gazet

Rzeczpospolita

Przegląd mediów

TVN znalazł się w strefie ciszy

Wiosną stacja nie zakwitła. Żeby nie schnąć, jesienią musi trafić z ramówką oraz liczyć na odbicie NC+ i potknięcia Polsatu.

Te wywiady poszły bardzo źle. Druga strona dziennikarskich wpadek

Z nami jest Carla Delevingne, którą możecie znać z teledysku Taylor Swift - tak zaczął się wywiad, o którym słyszeli już chyba wszyscy. Dziennikarze amerykańskiej telewizji śniadaniowej zaliczyli wpadkę, a internauci nie zostawili na nich suchej nitki. Tylko czego spodziewać się po rozmowie, wyliczonej co do sekundy?

Tak się robi social media na Przystanku Woodstock

Tuż przed rozpoczęciem Przystanku Woodstock wpadłem do miejsca, skąd w świat wychodzą wszystkie woodstockowe informacje. Wbiłem do redakcyjnego kontenera Kręcioły, udało mi się oderwać na chwilę Annę Orzech od swoich obowiązków i wypytałem o to jak, czym i jakimi siłami ogarniają woodstockowe media społecznościowe.

Microsoft przerzucił koszty aktualizacji Windowsa 10 na użytkowników

Windows 10 zbiera na razie dość pochlebne recenzje, podobnie jak działania Microsoftu, który zdecydował się bezpłatnie udostępnić nowy system. Okazuje się jednak, że w tej beczce miodu znalazła się łyżka dziegciu, w postaci funkcji o nazwie WUDO.

Nasze debaty

Pożytek z lajków

Co decyduje o dużej roli mediów społecznościowych w komunikacji firm – dyskutują specjaliści od rynku Internetu oraz od komunikacji korporacyjnej w firmach.

Takie reklamy, jakie społeczeństwo

Klient, agencja, dom mediowy, medium – wszyscy są uczestnikami rynku zwanego reklamą. Ale mimo deklaracji o partnerstwie nie zawsze udaje im się grać do tej samej bramki

Wygrywają marki z pomysłem

O tym, jak dziennikarze i konsumenci wpływają na brandy i co zmieniły social media w pracy PR-owców, rozmawialiśmy w warszawskim hotelu Hilton przed ogłoszeniem wyników badania Top Marka

Lojalność jak religia

Prawdziwa lojalność to bliska relacja konsumenta z marką, w której cena produktu przestaje mieć znaczenie – podkreślają uczestnicy debaty zorganizowanej przez „Press” w siedzibie Diners Club International

Archiwum tekstówFreelinker

fotoreporter
dziennikarz prasowy
dziennikarz prasowy
fotoreporter
Copyright 2015© Press sp. z o.o. sp.k.
Created by GoldenSubmarine