Zapisz się na:
Pressletter

Chełminiak, Sońta i Starybrat w kampanii Radia Zet (wideo)

autor: Maciej Kozielski
...
16.04.2012 12:40

Dziś rozpoczyna się kampania wizerunkowa Radia Zet (Eurozet), która prowadzona będzie pod hasłem "Radio Zet - tak, słucham!".

Działania reklamowe obejmą telewizje (główne stacje ogólnopolskie i tematyczne), portale internetowe, prasę (tygodniki opinii, dzienniki i tytuły lifestylowe) oraz nośniki reklamy zewnętrznej w największych miastach Polski.

 
Michał Aleksandrowicz z biura prasowego Eurozetu pytany, czy kampania ma związek z ostatnimi słabymi wynikami słuchalności Radia Zet, odpowiada: - Kampania była planowana już od dłuższego czasu.
 
Udział Radia Zet w czasie słuchania w ostatniej fali Radio Track wyniósł 14,9 proc. i był najsłabszym, jaki miała rozgłośnia w historii tych badań.
 
W reklamach występują prowadzący poranny program Radia Zet "Dzień dobry bardzo": Marzena Chełminiak, Marcin Sońta i Marek Starybrat. Chełminiak dotąd unikała pokazywania się publicznie - jednym z wyjątków była kampania prasowa audycji stacji w 1995 roku.

 
 
Kreację przygotowano we współpracy z agencjami Brain i ADHD Warsaw. Media zaplanował i zakupił dom mediowy ZenithOptimedia Group. (KOZ)
 
 

 
KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + EnterZmarł Michał Jagodziński, były prezes Radia PiK

Rafał Betlejewski zakłada radio obywatelskie w Internecie

Eska Rock wznawia akcję Rocktober Fest

Pracowała dla prezydenta Komorowskiego, ma być szefową Polskiego Radia 24

Mariusz Woźniczka nie kieruje już marką Eurozet Live


A A A
... KONTAKT Z AUTOREM
Maciej Kozielski


Inne artykuły
Najnowszy numer

Okładka Press

Strażnik dóbr

Z Markiem Bieńczykiem rozmawia Cezary Łasiczka z Tok FM.

Jedynki gazet

Rzeczpospolita

Przegląd mediów

Nie karm trolla

"Nie terroryzuj, nie obrażaj, nie bądź nienawistny, nie karm trolla, bądź odważny, bądź odporny, zgłaszaj wstrętne komentarze administratorom" - ruszyła właśnie kampania przeciw mowie nienawiści zorganizowana przez Obywateli Kultury. By jednak coś osiągnęła, muszą się do niej dołączyć politycy, księża, dziennikarze. Wszyscy razem i każdy z osobna.

Newsquest przeprowadza kolejne zwolnienia

Newsquest, trzeci co do wielkości wydawca prasy lokalnej w Wielkiej Brytanii, zwolni fotoreporterów - donosi National Union of Journalists (NUJ), brytyjski związek dziennikarzy.

Czy potrzebna jest Ci licencja na PR-owca?

Wraz z nadejściem nowego roku akademickiego wraca jak bumerang do mnie temat: czy warto studiować PR? Dziś chciałabym raz na zawsze rozwiać wasze wszelkie wątpliwości i przedstawić swój punkt widzenia, wady oraz zalety studiowania tego kierunku.

Polskie marki dopiero uczą się Snapchata. Co sprawia im największe trudności?

Działania marek na Snapchacie muszą być niestandardowe. Klasyczne reklamy się tu nie sprawdzą. Ciekawa kampania musi angażować obserwatora lub pokazywać mu fakty niedostępne innym klientom. Powinna też dawać dostęp do akcji promocyjnych i konkursów oferowanych tylko w tym miejscu, w zamian za zaufanie, jakim odbiorca obdarzył firmę followując jej kanał. Polskie marki dopiero się tego uczą. Co sprawia im największe trudności?

Nasze debaty

Rekomendacja, zaufanie, ludzie

O znaczeniu eventu w komunikacji marketingowej dyskutują przedstawiciele agencji i firm je organizujących.

Pożytek z lajków

Co decyduje o dużej roli mediów społecznościowych w komunikacji firm – dyskutują specjaliści od rynku Internetu oraz od komunikacji korporacyjnej w firmach.

Takie reklamy, jakie społeczeństwo

Klient, agencja, dom mediowy, medium – wszyscy są uczestnikami rynku zwanego reklamą. Ale mimo deklaracji o partnerstwie nie zawsze udaje im się grać do tej samej bramki

Wygrywają marki z pomysłem

O tym, jak dziennikarze i konsumenci wpływają na brandy i co zmieniły social media w pracy PR-owców, rozmawialiśmy w warszawskim hotelu Hilton przed ogłoszeniem wyników badania Top Marka

Archiwum tekstówFreelinker

reporter telewizyjny
ilustrator
grafik dtp
ilustrator
Copyright 2015© Press sp. z o.o. sp.k.
Created by GoldenSubmarine