Zapisz się na:
Pressletter

Ministerstwo Skarbu Państwa wybrało trzech członków rady nadzorczej PAP

autor: Maciej Kozielski

05.07.2011 07:56
Michał Stolarek, Wojciech Szeląg i Sebastian Bogusławski zostali wybrali do rady nadzorczej Polskiej Agencji Prasowej.
Michał Stolarek to radca prawny, wspólnik zarządzający Kancelarii Prawniczej Stolarek & Grabarski. Dziennikarz Polsat News Wojciech Szeląg zasiadał już, jako wiceprzewodniczący, w radzie nadzorczej poprzedniej kadencji. Sebastian Bogusławski ma licencję doradcy inwestycyjnego. W maju br. Ministerstwo Skarbu Państwa ogłosiło konkurs na członków rady w związku z kończącą się kadencją trzech jej członków (oprócz Szeląga także Lidii Żebrowskiej i Jerzego Domańskiego). Ich kadencja upłynęła 30 czerwca br. W radzie nadzorczej PAP zasiada siedem osób. Jej przewodniczym jest Krzysztof Hofman. PAP jest jednoosobową spółką Skarbu Państwa.
 
(KOZ)
* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + EnterGoliszewski pozywa Michnika, Żakowskiego, Kublik i Nowaka

"The Daily Telegraph” w nowej szacie

PBC pracuje nad badaniami pokazującymi zalety prasy

Aleksander G. oskarżony w sprawie zabójstwa Jarosława Ziętary

Sąd umorzył sprawę prowokacji dziennikarskiej "7 Dni Kalisza"


A A A
... KONTAKT Z AUTOREM
Maciej Kozielski


Inne artykuły


Jedynki gazet

Dziennik Gazeta Prawna

Przegląd mediów

Wakacje z Grecją

Na początku wakacji Grecja jest na ustach wszystkich, nie tylko w Polsce. Nie o taką promocję jednak zabiega jednak słoneczna Hellada, która lada dzień znaleźć się może w jeszcze większych tarapatach niż obecnie.

Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info - na początek Gniezno

W wakacje słuchacze RMF FM i widzowie TVP Info - w ramach wielkiej multimedialnej akcji - będą mogli poznawać ciekawostki i atrakcje polskich miejscowości.

Dziura na kliki, czyli lepszy bot od dziennikarza

The Onion przeszło redesign. Ta największa satyryczna publikacja przenosi się w czasy cyfrowego, internetowego świata i uczy nas, jak podchodzić z dystansem do nowoczesnych mediów. Mediów, których “dziennikarze” to osoby, które wyłapują tłity i posty z reddita czy wykopu i tworzą “artykuły” w oparciu o to, co znajdą na Facebooku, czy Twitterze. Ero botów – nadejdź i zbierz swoje żniwa!

Michał Bagiński nowym wydawcą w Interii

W Interii Michał Bagiński jest zastępcą szefa zespołu wydawców strony głównej portalu. Dołącza do działu odpowiedzialnego za bieżące wydawanie portalu oraz za rozwój merytoryczny i technologiczny najważniejszej witryny Interii.

Najnowszy numer

Okładka Press

Moje teksty nie wyskakują jak diabeł z pudełka

Z Bianką Mikołajewską, dziennikarką „Gazety Wyborczej”, rozmawia Grzegorz Kopacz.

Nasze debaty

Takie reklamy, jakie społeczeństwo

Klient, agencja, dom mediowy, medium – wszyscy są uczestnikami rynku zwanego reklamą. Ale mimo deklaracji o partnerstwie nie zawsze udaje im się grać do tej samej bramki

Wygrywają marki z pomysłem

O tym, jak dziennikarze i konsumenci wpływają na brandy i co zmieniły social media w pracy PR-owców, rozmawialiśmy w warszawskim hotelu Hilton przed ogłoszeniem wyników badania Top Marka

Lojalność jak religia

Prawdziwa lojalność to bliska relacja konsumenta z marką, w której cena produktu przestaje mieć znaczenie – podkreślają uczestnicy debaty zorganizowanej przez „Press” w siedzibie Diners Club International

Archiwum tekstówFreelinker

grafik dtp
redaktor stron WWW
webdesigner
reporter radiowy
redaktor
dziennikarz prasowy
Copyright 2015© Press sp. z o.o. sp.k.
Created by GoldenSubmarine