Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tamara Pawlik-Lipska i Paweł Nadrowski żegnają się z Radiem Zet

- O powodach mojego odejścia rozmawiałam z naczelnym Radia Zet i myślę, że to wystarczy - stwierdza Tamara Pawlik-Lipska (fot. materiały prasowe)

Z Radiem Zet rozstają się dziennikarze Tamara Pawlik-Lipska i Paweł Nadrowski – dowiedział się "Presserwis".

– Pani Tamara odchodzi z końcem września, Paweł Nadrowski już się z nami pożegnał. To ich inicjatywa, mają inne plany – mówi Marek Czyż, dyrektor informacji Radia Zet.

Czytaj też: Redaktor naczelna "Kuriera Lubelskiego" po powrocie z macierzyńskiego odchodzi z Polska Press

Paweł Nadrowski potwierdza, że odejście z Radia Zet było jego decyzją.

– O powodach mojego odejścia rozmawiałam z naczelnym Radia Zet i myślę, że to wystarczy – stwierdza Tamara Pawlik-Lipska. – Zmieniam radiowe barwy – dodaje, ale nie podaje, do której stacji przechodzi.

Tamara Pawlik-Lipska przygotowywała i przedstawiała "Wiadomości Radia Zet". Do zespołu rozgłośni dołączyła we wrześniu 2016 roku. Wcześniej przez rok była dziennikarką RMF FM, a w latach 2010-2015 pracowała w Grupie Radiowej Time.

Paweł Nadrowski pracował w Radiu Zet od maja 2017 roku. Był wydawcą "Wiadomości Radia Zet" i "Gościa Radia Zet" oraz prowadził "Wiadomości ekonomiczne". Przedtem – od końca 2012 roku – związany był z warszawskim Radiem Kolor, ostatnio jako szef działu informacje.

Czytaj też: Szukają posady dla byłego prezesa TVP. Jacek Kurski ma być ministrem cyfryzacji

Z Radiem Zet żegnają się również śląska korespondentka Daria Klimza i dziennikarz sportowy Mateusz Warianka (przechodzi do radiowej Trójki).

(KOZ, 20.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.